Tvarkys keturis įvažiavimus į Dariaus ir Girėno gatvę

Dalintis:

 Prasidėjo daugiau nei dvejus metus laukti keturių žvyruotų miesto gatvių nuovažų nuo pagrindinės Dariaus ir Girėno gatvės įrengimo darbai. Pasak savivaldybės Statybos skyriaus vedėjo Fausto Sragausko, jie užtruks – darbai vykdomi kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Tauragės miesto Skaudvilės, Skalvių, J.Oko ir Pušyno gatvių gyventojai ne kartą prašė savivaldybės sutvarkyti įvažiavimus į neasfaltuotas gatves. Pasak vietos gyventojų, sukant iš Dariaus ir Girėno gatvės ar išvažiuojant į ją nuolat susidarydavo didelės duobės. Manevruoti automobiliu sunku.

– Jau antri ar treti metai procesas vyksta, bet šiaip ne taip susiderinome. Dalį darbų atlieka Lietuvos automobilių kelių direkcija, o kitą dalį turime padaryti mes. Procesas ilgai užtruko būtent dėl to, kad reikėjo derinti su Kelių direkcija viską. Pačios gatvės nebus asfaltuojamos. Gyventojų prašymu bus tvarkomi tik įvažiavimai į jas nuo Dariaus ir Girėno gatvės pusės. Reikia pripažinti, kad Kelių direkcija nelabai prižiūrėdavo tą savo ruožą, todėl įrengtos nuovažos palengvins vietos gyventojams išvažiavimą, – informavo F.Sragauskas.

Anot Statybos skyriaus vedėjo, darbų procesas bus ilgas, mat Kelių direkcija yra davusi leidimą vienu metu įrengti tik vieną nuovažą.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą