Ugniagesiai šią savaitę lanko gyventojus

Dalintis:

Tauragės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Tauragės rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba vasario 12–15 dienomis Tauragės rajone vykdys prevencines akcijas. Jų metu ugniagesiai gelbėtojai ir valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai, lankysis pas gyventojus.

Lankantis gyventojų namuose, gyventojams bus suteikiamos konsultacijos ir patarimai gaisrinės saugos klausimais, bus atkreipiamas dėmesys į tinkamą kietojo kuro krosnių, dūmtraukių įrengimą ir naudojimą, elektros instaliaciją, kitus įrenginius, dėl kurių gali kilti gaisras. Taip pat skatins  gyventojus įsirengti butuose autonominius dūmų detektorius.

Specialistai praneša, kad akcijos metu siekiama gyventojams suteikti reikalingą informaciją, o ne nubausti. Nors dūmų detektorius privaloma turėti, prevencinės akcijos metu baudos skiriamos nebus.

Ugniagesiai primena, kad kiekvieną šeštadienį nuo 10 iki 12 val. gyventojai kviečiami apsilankyti Tauragės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Pareigūnai per susitikimus paaiškins, kaip išvengti gaisro namuose ir kaip elgtis jam kilus, parodys pirmines gaisrų gesinimo priemones, primins, kodėl namuose būtina įsirengti autonominius dūmų detektorius. Vaikai galės pasimatuoti ugniagesių gelbėtojų šalmą ir pasėdėti gaisriniame automobilyje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą