fbpx

Už šviesą laiptinėje gyventojai nemokės

Dalintis:

Siekis miesto daugiabučiuose atsisakyti dujų balionų virsta iššūkiu namų administratoriams. Gedimino gatvėje dėl rangovo klaidų gyventojai jau patyrė nuostolių. Gedimino g. 37 namo gyventojai ilgiau nei savaitę bandė užgesinti laiptinėje kiaurą parą plieskusią šviesą. Ir atvykę specialistai nesuprato, kodėl šviesa negęsta.

„Vedė čia darbininkai kabelius į butus elektrinėms viryklėms. Kažką pridirbo ir dabar turi kentėti visos devynaukščio laiptinės gyventojai. Kiek elektros per savaitę prisuko. Šviesa dega kiaurą parą visame devynaukštyje. Kas mums žalą atlygins?“ – piktinosi pirmoje namo laiptinėje gyvenanti Rita.

Moteris tikino, kad buvo iškvietusi specialistus iš namą administruojančios bendrovės „Mano būstas“, bet ir jie sutvarkyti šviesos nepajėgė.

UAB „Mano būstas Vakarai“ direktorius Marius Šiaulys sako, kad gyventojų nežinioje nepaliks ir patirtus nuostolius kompensuos.

„Darbus tame name vykdė konkurso būdu atrinktas rangovas. Akivaizdu, kad rangovas darbus atliko apverktinai ir padarė žalą namo gyventojams. Kol kas mes dar nepasirašėme darbų priėmimo akto ir jo nepasirašysime tol, kol problema bus išspręsta“, – sakė M.Šiaulys ir pabrėžė, kad su rangovu apie pažeistą elektros tiekimą kalbėjo tris kartus ir tik penktadienio popietę gavo atsakymą, jog problema bus išspręsta. Pasak M.Šiaulio, rangovas gyventojams privalės kompensuoti patirtus nuotolius.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą