Uždaromas Tauragės baseinas baiminasi nuostolių

Dalintis:

Trims savaitėms darbą stabdyti privalo ir Tauragės baseinas. Vyriausybės sprendimu, jame sportuoti galėtų tik profesionalūs plaukikai, kurių rajone, deja, nėra.

Pirmasis karantinas koregavo Tauragės baseino atidarymo pradžią, antrasis įpareigojo įstaigą uždaryti pradžiai trims savaitėms, o jei karantinas bus pratęstas, tai ir ilgiau.

– Minčių visokių yra. Perskaitėme sąlygose išlygą, kuri leidžia į baseiną priimti po penkis žmones. Teiksime tokį pasiūlymą savivaldybei. Jei pritars, bandysime kapstytis, jei ne – privalėsime užsidaryti visai. Milžiniški nuostoliai, bet jie laukia visų įmonių. Turime sukaupę šiek tiek rezerve pinigų, kuriuos reikės mokėti už darbuotojų prastovas, išlaikymą. Su „Bastilijos“ kompleksu situacija dar sudėtingesnė. Jau dabar aišku, neišsilaikysime, reikės prašyti savivaldybės pagalbos jau už lapkričio mėnesį, o apie kitus mėnesius – net nekalbu“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė Tauragės baseiną administruojančio Sporto centro direktorius Gediminas Sakalauskas.

Šios dienos duomenimis, Tauragės baseine įdarbinta 10 žmonių. Jei įstaigai nebus padaryta jokių išimčių, visi darbuotojai privalės būti išleidžiami į prastovas.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą