fbpx

Vaizdą darkančio pastato nebeliko

Dalintis:

Tauragėje, J.Tumo-Vaižganto gatvėje, prie buvusios miesto pirties, stovėjusio avarinės būklės namo vaiduoklio nebeliko. Pastatas, kuriame mėgdavo rinktis asocialūs asmenys, šią savaitę nugriautas. Ką įkurdins likusiame tuščiame sklype, jo savininkai dar svarsto.

J.Tumo-Vaižganto g. 28 numeriu pažymėtas pastatas buvo virtęs prieglobsčiu valkatoms ir benamiams, nors langus ir duris jo savininkai vis užkaldavo lentomis. Namu vaiduokliu ne kartą žurnalistams skundėsi apleisto pastato kaimynai, teigdami, kad nesijaučia saugūs, kai aplink vaikštinėja įtartini asmenys. Per atplėštus langus benamiai ir girtuokliai įlįsdavo vidun, o per juos skraidydavo buteliai ir stiklainiai. Buvo kilęs ir gaisras.

– Pastatas buvo avarinės būklės, ten, kur buvo mediena, ji jau išpuvusi. Tik sienos buvo belikusios. Pastate rinkdavosi bomžai. Nugriausim, aptversim ir bus tvarkinga, – griaunant pastatą sakė verslininkas Vidas Ravinka, kurio šeimai priklauso sklypas su pastatu.

Netoliese nugriauto pastato veikia Algimanto Ravinkos vadovaujamas autoservisas. Pasak V.Ravinkos, šeima neplanuoja jo plėsti.

Ramunės Ramanauskienės nuotrauka

Verslininkas sakė dar nežinąs, ką įkurdins tuščiame sklype:

– Gal ten bus kotedžas, gal koks prekybos centras ar patalpos biurams. Kai senas pastatas bus nugriautas, tuomet ir žiūrėsim, ką bus galima pastatyti.

Renaldo Malycho nuotrauka

V.Ravinka atskleidė, kad seno pastato nugriovimas atsieis iki 5000–6000 eurų.

Tarybiniais metais šiame pastate veikė Tauragės namų valdyba.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą