Valgykla bus atidaryta vėliau: laukiama įrangos

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė pasidalino pranešimu, kad keičiasi numatyta socialinės valgyklos atidarymo Tauragėje data. Šiandien turėjęs vykti atidarymas neįvyks dėl techninių kliūčių.

Pranešama, kad vėluoja valgyklos įrangos pristatymas. Dėl šios priežasties valgyklos atidarymas nukeliamas į vėlesnį laiką. Nauja atidarymo data bus paviešinta atskiru pranešimu, kai tik maisto paruošimą, gamybą ir maitinimą socialinėje valgykloje organizuosianti nevyriausybinė organizacija „Maisto bankas“ informuos galinti pradėti vykdyti veiklą.

Įgyvendinant socialinės valgyklos projektą, Tauragės rajono savivaldybės gyventojams, turintiems mažas pajamas, patekusiems į sunkią materialinę padėtį ir jaučiantiems nepriteklių, bus sudaryta galimybė nemokamai papietauti socialinėje valgykloje darbo dienomis nuo 11 iki 13 val., adresu Vytauto g. 76B-5, Tauragės mieste (buvusi „Rugilės“ kavinė).

Dėl maitinimo paslaugų skyrimo asmenys turi pateikti prašymus į Tauragės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (Respublikos g. 2, Tauragė, 116 kab., informacija teikiama tel. +370 674 78 268).

Kas gali kreiptis dėl maitinimo socialinėje valgykloje, kokius dokumentus reikia pateikti ir daugiau informacijos – https://taurage.lt/veiklos-sritys/socialine-parama/#soc-programos

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą