fbpx

Vasaros mugė: nuo sodo augalų iki papuošalų

Dalintis:

Tauragę vėl aplankė mugininkai iš visos Lietuvos. Pilies aikštėje tauragiškius ir miesto svečius jie vilios tris dienas – iki penktadienio. Prekiaujančiųjų – pusšimtis.

Pilies aikštėje apie pusšimtį prekeivių siūlo įvairiausių prekių – mėsos gaminių, kepinių, prieskonių, augalų, papuošalų, drabužių, muilo, lino dirbinių, buities rakandų. Trečiadienį, pirmąją mugės dieną, pirkėjų aikštėje netrūko, nes oras buvo tam palankus. Vieni atėjo šiaip pasisukioti, kaip sakoma, savęs parodyti ir į kitus pažiūrėti, gal ko nusipirkti, kiti – turėdami tikslą, pavyzdžiui, įsigyti ekologiško medaus, moterys būriavosi prie lininių suknelių karštoms vasaros dienoms.

Prekeivius į vasaros mugę Tauragėje sukvietusio labdaros ir paramos fondo „Našlių fondas“ vadovas Algis Raginskis sakė, jog stengėsi, kad prekių mugėje būtų kuo įvairesnių. Ir būtinai – kad būtų rankų darbo gaminių.

Nors Šiauliuose registruotas labdaros ir paramos fondas „Našlių fondas“ muges šalyje organizuoja jau dešimt metų – už mugės organizavimą surinktos lėšos atitenka fondo išlaikymui ir jo veiklos vystymui – mugę Tauragėje šis fondas organizuoja tik antrą kartą. Pirmą kartą buvo atvykę pernai. Pasak A.Raginskio, prekeiviai į mugę Tauragėje registravosi noriai. Tauragėje jiems sekasi neblogai, žinoma, vieniems – sėkmingiau, kitiems prasčiau, priklauso nuo to, ko ieško pirkėjai.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą