fbpx

Veislinio augintinio ieškanti šeima nepraranda vilties: siūlo atlygį

Dalintis:

Socialiniuose tinkluose pasklidęs pagalbos šauksmas dėl dingusio šuniuko visuomenėje sukėlė tikrą paieškų bangą, o šeimos narį praradusiems šeimininkams – įtarimus, kad veislinis augintinis galėjo būti pavogtas. Šuniuką radusiam ir grąžinusiam žadamas nemenkas piniginis atlygis.

„Tauragės kurjerio“ redakcijai parašę amerikiečių Akitos veislės kalytės Ailos šeimininkai prašė pasidalinti augintinio nuotrauka ir kontaktiniais duomenimis – gal atsiras šunį mačiusių žmonių, o gal atsilieps jį priglaudusieji. Vos 10 mėnesių kalytės savininkė Daiva Klimienė atvira – prarado šeimos narį.

Aila. Asmeninio albumo nuotrauka

– Aila dingo trečiadienį per pietus. Gyvename vienkiemyje, Mantvilų kaime (Jurbarko rajone), tad ji po teritoriją lakstydavo laisvai. Kai dingo, labai daug žmonių mums padėjo, net su keturračiais išvažinėjo visas apylinkes. Bet kai niekur nepavyko rasti, ėmėme paieškos teritoriją plėsti, – pasakojo D.Klimienė.

Pašnekovė neslepia – kalytė draugiška ir mėgstanti keliones automobiliu, tad galėjo pas ką nors tiesiog pakviesta atbėgti į automobilį. Taip pat manyta, jog galėjo į kokią nors kilpą miškuose pakliūti, tačiau po skambučių medžiotojams sulaukta patikinimo, kad šuo nebuvo pastebėtas.

Skelbimuose šeima teigia, kad Aila draugiška, „čipuota“, o už sugrąžintą šeimos narį žada ir 1000 eurų atlygį. Socialinių tinklų vartotojai suskubo komentuoti šiuos pranešimus, aktyviai jais dalintis, taip stengdamiesi padėti Klimų šeimai susigrąžinti keturkojį.

– Ji mūsų vaikų draugė, labai Ailą mylim – ji mums kaip dar vienas vaikas, visada būdavo šalia. Dėl jos dingimo išsigandę ir į policiją kreipėmės, parašėm pareiškimą. Manome, kad galėjo kas nors šunį tiesiog pasisavinti, – įtarimais pasidalijo moteris.

Aila. Asmeninio albumo nuotrauka

Kalytė veislinė, parodų dalyvė. Nors šeima nesiryžta kam nors mesti įtarimus, tačiau kas paneigs, kad daugintojams tai galėtų būti puiki proga pigiai pasipelnyti?

Augintinės Ailos atkakliai ieškanti šeima prašo ką nors žinančius ar šunį mačiusius pranešti tel.: 8 656 15 606 arba 8 652 03 934.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą