Vietoje fejerverkų tauragiškius džiugins 3D projekcija

Dalintis:

Šiandien Tauragės rajono savivaldybė išplatino pranešimą apie šventinę dovaną tauragiškiams ir miesto svečiams. Naujametinį vakarą savivaldybės pastatą nušvies 3D projekcijos.

„Pirmą kartą Tauragėje vyksiantį reginį bus galima pamatyti tik šį penktadienį, gruodžio 31 dieną, nuo 20 iki 24 valandos. Animacinė pasaka truks 10 minučių ir kartosis tokiu pačiu laiko intervalu, tad belieka išsirinkti sau tinkamą laiką ir mėgautis užburiančiu vaizdu“, – skelbia Tauragės rajono savivaldybė.

Mero patarėjas Kasparas Bertašius „Tauragės kurjeriui“ patikslino, kad projekcijas kūrė ir tauragiškiams transliuos įmonės „Interact Media“ atstovai. Pramoga atsieis 2390 eurų.

Pranešama, kad 3D vaizdai ant pagrindinės savivaldybės administracijos pastato sienos sukurs atgyjančio objekto iliuziją, pastato elementai ims judėti ir deformuotis pagal kalėdinius motyvus. Bus ir personažai.

Pranešime žiūrovams rekomenduojama vaizdą stebėti iš Pilies aikštės, mat iš toliau vaizdas bus matomas geriausiai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Vytautas on

    Greitai vietoje moterų galėsime pasitenkinti 3D gumine projekcija, nes ji neišskiria anglies dvideginio, ar ne ponai gamtosaugininkai.

Palikite komentarą