Visų Šventųjų iškilmių kapinėse nebus

Dalintis:

Dėl koronaviruso grėsmės Tauragės Švč. Trejybės parapija imasi saugumo priemonių ir atšaukia lapkričio 1-ąją numatytas Visų Šventųjų iškilmes bei Šv. Mišias kapinėse.

„Lapkričio 1 d. kapinėse atšaukiamos Šv. Mišios ir gedulinės procesijos“, – savo feisbuko paskyroje paskelbė Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas Marius Venskus.

Šv. Mišios buvo numatytos Papušynės ir Pajūrėlio kapinėse lapkričio 1-ą dieną. Senosiose ir Dunokų kapinėse tądien buvo suplanuotos Vėlinių gedulinės procesijos ir paminklų šventinimas.

Nors Vėlinių iškilmės kapinėse atšauktos, Šv. Mišios bus aukojamos. Tauragės Švč. Trejybės lapkričio 1 dieną mišios prasidės 8.30, 10.00, 12.00 ir 18.00 val.; lapkričio 2 d. – 8.30, 10.00, 12.00 ir 18.00 val.

Klebonas ragina pradėti saugotis ir saugoti kitus, kol nesame dar didelėje bėdoje: „Saugodami save ir kitus likime namuose, jei turime peršalimo simptomų. Šv. Mišiose dalyvaukime tik dėvėdami veido apsaugines kaukes“.

Klebonas ragina atėjusius į bažnyčią dezinfekuoti rankas, dezinfekciniai skysčiai padėti prie įėjimo. Komunija esą dalijama į rankas. Anot M.Venskaus, einant Komunijos patarnautojai dezinfekuos rankas.

– Labai prašau pasidalinti šia informacija su savo artimaisiais ypač tais, kurie neturi socialinių tinklų ir vyresniais savo tėvais ar senoliais, – prašo Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas.

Kapinės. Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčia taip pat socialiniame tinkle praneša, kad dėl epideminės situacijos atšaukiamos paskelbtos Reformacijos šventės pamaldos šį šeštadienį Žemaičių Naumiestyje. Į maldą parapijiečiai kviečiami jungtis Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios facebook paskyroje šeštadienį, spalio 31 d., 11 val. Pranešame, kad planuojama transliuoti tiesiogiai iš Vilniaus.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą