VMI Šilalės padalinys keliasi į kitas patalpas

Dalintis:

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad Šilalės mokesčių mokėtojai jau aptarnaujami kitose patalpose – skyrius iškeltas į Kovo 11-osios gatvę, kur įsikūrusi „Sodra“.

Savo pranešime spaudai Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nuo spalio 1 dienos Šilalėje mokesčių mokėtojus aptarnaus Sodros Šilalės skyriuje, esančiame Kovo 11-osios g. 17.

Skelbiama, kad mokesčių mokėtojų aptarnavimas vyks įprasta tvarka, klientai bus aptarnaujami nuo 8 iki 17 valandos pirmadieniais–ketvirtadieniais, o penktadieniais iki 15.45 val.

– Atvykstant „gyvų“ konsultacijų, galimybių pasas nebūtinas. Tačiau užtikrindami ir klientų, ir darbuotojų saugumą ir toliau aptarnaujame tik tuos klientus, kurie bus iš anksto rezervavę vizito laiką. Rezervuoti laiką galima telefonu 8 5 2191 777, – pasakoja Klaipėdos AVMI viršininkas Audrius Morkūnas, akcentuodamas, kad paskambinę ir išklausę pranešimą klientai, spaustų 5 ir pasirinktų Klaipėdos apskritį spusteldami 3.

VMI primena, kad registracija vizitui ir paslaugos teikiamos telefonu 8 5 2191 777, o konsultacijos – numeriu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi bei saugomi 5 metus.

Žymos:
Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą