Kunigiškiuose kelio atitvaru ne visi džiaugiasi

Dalintis:

Prieš pat Kunigiškių kaimą (Gaurės seniūnija) kelininkai įrengė kelio atitvarą, kuris, gyventojų nuomone, ten visai nereikalingas. Į „Tauragės kurjerio“ redakciją paskambinęs vyras kvietė atvažiuoti ir patiems įsitikinti.

Pasak Jono, lėšos keliams tvarkyti investuojamos ne ten, kur iš tikrųjų reikėtų. Šalia šio kelio nėra nei griovio, nei posūkio, tik keli auga medžiai, ir ten įtaisė atitvarus. Vyro nuomone, kelininkai tik susiaurino kelią, tai esąs bereikalingas darbas ir iššvaistytos lėšos, geriau daugiau rūpintųsi pačiais keliais. Kunigiškių gyventojas svarstė, kad atitvarus kelininkai galėjo įrengti tame pat kelyje, tik už Kunigiškių kaimo, link Gaurės, ten, kur daug posūkių važiuojant per mišką, kur avaringas ruožas. Pasak kaimo gyventojo, šioje vietoje ne vienas automobilis yra nulėkęs į griovį.

Gaurės seniūnijos seniūnas Vidmantas Skirius patvirtino, kad iš gyventojų sulaukė nepasitenkinimo kupinų skambučių dėl atitvaro lygioje vietoje.

– Man daug gyventojų skambino iš Kunigiškių dėl kelininkų dedamo atitvaro. Žmonės sakė, kad daug metų jo ten nereikėjo, tai kam dabar prireikė, jei tik keli medžiai auga toliau nuo kelio. Jau ir ūkininkai skundžiasi, kad uždaro įvažiavimą. Bet niekas mūsų neklausys ir nesitars, suprojektuota ir atlieka darbus, – kalbėjo seniūnas.

Žurnalistei nuvykus į vietą, darbininkai jau buvo baigę atitvarą sumontuoti. Ten iš tikrųjų nėra pavojingas ruožas – kelias lygus ir platus, griovių šalia nėra, išskyrus medžių atkarpėlę.

 

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

2 komentarai

  1. Kelininkas on

    “Žurnalistai nuvykę į vietą nustatė, kad ruožas nėra pavojingas”, lyg kaimo žurnalistai nusimano apie kelių saugą 🤣 Kai leidžiamas greitis yra 90 km/val. kelio laisva nuo kliūčių zona turi būti ne mažesnė kaip 6,5 m, šiuo atveju šis kriterijus nėra tenkinamas. Tokiu atveju arba kliūtis pašalinama, arba įrengiami kelio atitvarai ties kliūtimi ir bent 30 m prieš ir po jos. Šiuo konkrečiu atveju, kad nebūtų šalinami aukšti, subrendę medžiai ir “žaliukai” nepradėtų putotis pasirinktas atitvarų įrengimas. Viskas padaryta tinkamai. Gaila, kad žurnalistai pučia burbulą ir kiršina bendruomenę, vietoj to, galėtų susisiekti su LAKD arba TKA ir išsiaiškinti įrengimo priežastis. Sėkmės!

  2. @kelininkas, o skaitėt mūsų mero komentarą fb? Paskaitykit. Gal ir visą straipsnį paskaitykit, o ne cituokit frazes, kurios net nepasakytos tekste. O tada jau žurnalistus skirstykit į kaimo, miesto, kosTmoso, ar kokius tik norit. 🙂 Gaila, kad kito kaimo kelininkas neįsigilina į tekstą. Sėkmės!

Palikite komentarą