Kviečiami registruotis tie, kurie gali apgyvendinti karo pabėgėlius

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė išplatino pranešimą, kuriuo ragina registruotis tuos tauragiškius, kurie gali priimti nuo karo bėgančius Ukrainos žmones.

„Ukrainoje prasidėjęs karas šios šalies gyventojus priverčia palikti savo namus ir ieškoti saugaus prieglobsčio. Situacijai neabejingi tauragiškiai kviečiami padėti ir esant poreikiui, apgyvendinti karo pabėgėlius iš Ukrainos“, – rašo Tauragės rajono savivaldybė savo tinklapyje.

Nuo karo bėgančius ukrainiečius galintys neatlygintinai priimti tauragiškiai gali registruotis internetu, pildydami anketą.

Paviešintoje anketoje pabėgėlius pasiryžę priimti tauragiškiai raginami informuoti, kiek žmonių galėtų priimti po savo stogu, ar turi galimybę suteikti ir kitokią pagalbą.

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia, kad taip pat yra pasirengusi suteikti humanitarinę pagalbą ir pagal galimybes apgyvendinti besikreipiančius pagalbos.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Tauragės departamento vadovas Kęstutis Patašius „Tauragės kurjerį“ patikino, kad specialistai pasiruošę teikti visas reikalingas konsultacijas, jei jų reikėtų.

– Jei kam nors reikalinga informacija dėl maitinimo, bendruomenėms ar panašiai, esame pasirengę padėti. Galime padėti, patarti dėl tyrimų atlikimo, parekomenduoti ūkininkus, paaiškinti tvarkas. Jei ukrainiečių apgyvendinsime, tai gal bus norinčių maistu pasidalinti, – kalbėjo K.Patašius.

Šiuo įtemptu laikotarpiu skatiname tauragiškius solidarizuotis ir padėti namų netekusiems ukrainiečiams.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą