fbpx

Lietuvos piliečiams rekomenduojama nevykti į Rusiją, o joje esantiems – išvykti

Dalintis:

Rusijai paskelbus dalinę mobilizaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Rusiją, o esantiems Rusijos teritorijoje – išvykti iš šalies.

Taip pat įspėjama, kad dėl neišprovokuotos ir nepagrįstos Rusijos karinių pajėgų invazijos į Ukrainą, neatmestinas Lietuvos piliečių persekiojimas ar net sulaikymas. Situacija dinamiškai keičiasi, todėl ministerijos atstovai ragina išlikti budriais viešose vietose, vengti masinių renginių, nuolat sekti Lietuvos užsienio reikalų ministerijos, Lietuvos ambasados Rusijoje, Maskvoje, skelbiamą informaciją.

Primenama, kad Lietuvos piliečiai pirminę konsultaciją skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku gali gauti Užsienio reikalų ministerijos bendruoju telefonu +370 5 236 2444, el. paštu pilieciai@urm.lt.

Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja parsisiųsti programėlę Keliauk saugiai ir gauti aktualią konsulinę informaciją, ministerijos pranešimus apie padėtį užsienio šalyje: iOS – https://goo.gl/dOxeli, Android – https://goo.gl/rPwrfx, bendra nuoroda – http://onelink.to/epmjp5.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą