fbpx

Ligoninėje – keturios dešimtys sergančiųjų koronavirusu

Dalintis:

Šiandien Tauragės ligoninėje gydoma 40 COVID-19 sergančių pacientų, reanimacijos kol kas nereikia nė vienam jų. Apie tai pranešta šiandien vykusiame savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdyje.

Kaip savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų operacijų centrą informavo Tauragės ligoninės vadovas Liutauras Indriuška, šiuo metu tęsiami profilaktiniai darbuotojų ir kitomis ligomis sergančių pacientų patikrinimai dėl koronaviruso. Praėjusią savaitę iš 18 patikrintų ligoninės darbuotojų vieno testo atsakymas dėl koronaviruso buvo teigiamas. Iš 19 patikrintų ligoninės pacientų koronavirusas nustatytas penkiems. Dėl koronaviruso šiuo metu nedarbingumą turi 11 ligoninės darbuotojų: 9 serga COVID-19, 2 yra saviizoliacijoje, 21 ligoninės darbuotojas nedarbingumo pažymėjimus turi dėl kitų ligų.

Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorius Donatas Petrošius posėdžio dalyvius informavo apie situaciją savo vadovaujamoje įstaigoje. Anot jo, per savaitę Karščiavimo klinikoje apsilankė 19 pacientų, dviejų COVID-19 testai buvo teigiami. Per savaitę profilaktiškai ištirta 19 Tauragės PSPC darbuotojų, visų atsakymai neigiami, viena darbuotoja koronavirusu serga iš anksčiau, dar 10 medikų turi nedarbingumą dėl kitų ligų.

Tame pat posėdyje ataskaitą pateikė ir Tauragės policijos komisariato atstovė Margarita Kudijanova. Anot jos, per savaitę patikros postuose pareigūnai patikrino 3634 transporto priemones, 36 neįleido į rajoną, 7-iems neleido išvykti. Patikros postuose įkliuvo ir kitų pažeidėjų – nustatyta 19 įvairių pažeidimų.

Pareigūnai tęsia patikrinimus, kaip laikomasi saviizoliacijos – patikrintas 21 žmogus, 3 jų nesilaikė saviizoliacijos, vieno nerasta saviizoliacijos vietoje jau antrą kartą.

Su geromis žiniomis prie posėdžio prisijungė savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Rimkuvienė. Anot jos, socialinėse įstaigose koronavirusu neserga nė vienas asmuo.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas informavo, kad nuo pirmadienio rajono mokyklas lanko 110 moksleivių, kuriems ugdymo įstaigose sudarytos sąlygos jungtis prie nuotolinio mokymo, kadangi tokių sąlygų jie neturi namuose.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą