fbpx

„Lions“ klubas įrangos ligoninei nepirks, kviečia susigrąžinti paaukotus pinigus

Dalintis:

Finišavo Tauragės „Lions“ klubo vykdyta paramos akcija Tauragės medikams. Klubas keičia planus – plaučių ventiliavimo aparato Tauragės ligoninei už visuomenės suaukotus pinigus nebepirks. Akcija nusivylę aukotojai kviečiami susigrąžinti paaukotas lėšas. Jei to pageidaus ne visi, likę pinigai bus pervesti savanoriškąją kovos su koronavirusu veiklą vykdantiems asmenims.

Tauragės „Lions“ klubas šiandien pranešė, kad baigė rinkti aukas Tauragės medikams paremti. Akcijos pradžioje skelbta, kad už suaukotas lėšas Tauragės ligoninei bus nupirktas plaučių ventiliavimo aparatas. Tačiau paaiškėjus, kad toks aparatas iki paskelbiant akciją „Lions“ klubo prezidento ligoninei buvo siūlytas įsigyti už 30 tūkstančių Eur, kilo skandalas. Ligoninė pareiškė, kad aparato jai nereikia, o ne vienas aukotojas savo pasipiktinimą galimai neskaidriu pinigų rinkimu išreiškė viešai. „Lions“ klubo gretas paaiškėjus nemaloniai informacijai paliko Tauragės meras Dovydas Kaminskas.

Vakar „Tauragės kurjerį“ pasiekė informacija, kad kai kurie aukotojai pareikalavo grąžinti paaukotus pinigus, o šiandien feisbuke Tauragės „liūtai“ išplatino štai tokį įrašą:

„Pranešame: šiuo metu turime surinkę 17.432,58 Eur. Iš jų 11.317,58 Eur paaukojo įmonės ir gyventojai, 6.115,00 Eur. prisidėjo patys klubo nariai ir jų atstovaujami juridiniai asmenys.
AČIŪ už Jūsų gerumą ir supratimą!
Vakar VšĮ Tauragės ligoninės Stebėtojų tarybos posėdžio metu, kuriame dalyvavo ir trys Tauragės LIONS klubo nariai, VšĮ Tauragės ligoninės vadovai oficialiai pareiškė, kad nereikalinga jokia parama COVID-19 pandemijai valdyti.
Tauragės LIONS klubas akcijos nenutraukia – padėti medikams mes norime ir turime. Bet padėsime jiems ne tiesiogiai, t.y. stengsimės sumažinti sergančiųjų skaičių: už surinktus pinigus nupirksime medicinines kaukes, respiratorius, dezinfekavimo skysčio ir kitų būtinųjų priemonių, kurių šiuo metu reikia mūsų labiausiai pažeidžiamos grupės asmenims. Visas priemones ir finansinę paramą padalinsime Tauragės maltiečiams, Tauragės „Caritui“, rajono savanoriams.
Dėl Tauragės ligoninės pozicijos pirminio akcijos tikslo išpildyti nebeįmanoma, todėl, kas norite susigrąžinti paaukotus pinigus, turite su Tauragės LIONS klubu susisiekti iki balandžio 20 d. 12 val., grąžinsime pinigus atgal į Jūsų sąskaitas“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą