fbpx

Mažajam aplinkkeliui gyventojai nepritaria

Dalintis:

Vakar gyventojams pristatytas Tauragės miesto mažojo aplinkkelio projektas. Jo sprendiniai ypač aktualūs kelių Žalgirių mikrorajono daugiabučių namų gyventojams, todėl pristatyme žmonės reiškė nepasitenkinimą. Jiems pažadėjo – garsą slopinanti sienelė išspręs visus nepatogumus.

Į mažojo (vidinio) aplinkkelio pristatymą atėję žmonės teigė, kad savivaldybė jam parinko netinkamą laiką – daugelis kaimynų pamaininiame darbe, o kiti nespėjo grįžti. Be to, tris kartus keista susitikimo data ir laikas juos supainiojo. Iš pradžių valdžios atstovai į susitikimą gyventojus kvietė liepos 30 d. 17.30 val., vėliau – rugpjūčio 10 d. 17.30 val., susitikimo išvakarėse jį dar pusvalandžiu pavėlino.

Susirinkę žmonės išsakė daug priekaištų, vienas jų – kodėl rengiant projektus nesitarta su jais. Jie teigė, kad naują dviejų juostų gatvę su dviračių taku ir garsą slopinančia sienele valdininkai nusprendė nutiesti per arti daugiabučių namų – juk tam vietos nėra pakankamai. Žmonės sakė nenorintys, kad eismo srautas mieste būtų mažinamas jų gerovės sąskaita. Valdžia tikina, kad aplinkkelis eismo srautą mieste sumažins apie 20 proc.

Reginos Genienės nuotrauka

Naujoji gatvė labiausiai priartės prie Gedimino g. 43 ir 45 daugiabučių ir prie Ateities tako 24 ir 26 namų. Pasak mero Dovydo Kaminsko, čia mažiausias atstumas – 30 metrų, išsigelbėjimas –  garsą slopinanti sienelė. Nutiesti didįjį aplinkkelį aplink Tauragės miestą, mero teigimu, šiuo metu nesvarstoma, tai esąs ateities reikalas. Gyventojai siūlė atsisakyti mažojo aplinkkelio projekto ir iš karto įgyvendinti didįjį – esą tiek laukė, dar palauksią.

Mažojo aplinkkelio projektui įgyvendinti prireiks 4,3 mln. Eur, Naujoji gatvė drieksis 2,8 km. Darbus planuojama pradėti 2021 metų rudenį.

Išsamiau apie vykusį projekto pristatymą skaitykite penktadienio „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Reginos Genienės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą