fbpx

Meilės alėja remonto nematys dar ilgai: valdžia lauks teismo verdikto

Dalintis:

Po neseniai nušniokštusių liūčių Jūros krantinės šlaitu nuslinko dar viena nuošliauža. Jau senokai su slenkančiu Gedimino kalnu lyginamos vienos gražiausių Tauragės vietų – Meilės alėjos likimas kursto spėliones, ar ši vieta iš viso išliks, mat po kiekvienos rimtesnės liūties krantu nušliaužia nauja nuošliauža, o valdininkai kol kas nesiruošia alėjos gelbėti.

Po to, kai prieš kelerius metus už didžiulius pinigus suremontuotos Jūros upės krantinės šlaitas nugarmėjo žemyn, pasipylė politinių oponentų kaltinimai vieni kitiems. Netrūko prieštaravimų ir dėl ilgai vykusių remontininkų atrankų. Tačiau Šilutės UAB „Stamela“ pasistengė – pasivaikščiojimų takas krantinės viršuje kurį laiką buvo ir vėl saugus praeiviams, šlaitą apgaubė žalia veja. Bet nesklandumai tuo nesibaigė.

Pirmiausia nuslinko veja, tačiau remonto darbus atlikusios įmonės atstovas patikino, kad sutvarkys, nes objektas dar buvo neperduotas eksploatuoti. Tačiau po krantinės pridavimo bėdų ilgai laukti nereikėjo – smarkiau palijo ir šlaitas su visu taku ir jo pamatais nugarmėjo žemyn. Simboliška, bet abu kartus be Meilės alėjos tauragiškiai liko prieš pat Valentino dieną.

Po birželio pabaigoje prapliaupusių liūčių šlaitas dar smuktelėjo – teko šalinti nuošliaužą nuo pėsčiųjų tako palei Jūros upę.

Tauragės rajono savivaldybės atstovai jau anksčiau tikino, kad kreipsis į teismą, mat alėją remontavusi įmonė nesutinka prisiimti atsakomybės dėl nuslinkusio šlaito. Statybos skyriaus vyriausiasis specialistas Egidijus Montvilas šįkart patvirtino, kad į teismą jau kreiptasi. Beliko sulaukti teisminio proceso pradžios.

„UAB ,,Stamela“ nepripažįsta, kad šlaito slinkimas galimai įvyko dėl jų kaltės, todėl sprendimą turi priimti teismas. Kuomet bus paskelbtas teismo sprendimas, tada galėsime prognozuoti dėl Meilės alėjos sutvarkymo“, – į „Tauragės kurjerio“ klausimą, kada alėją ketinama remontuoti, atsakė E.Montvilas.

Šiuo metu nuslinkęs Jūros krantinės šlaitas atrodo kaip tikra piktžaizdė miesto peizaže. Pasivaikščiojimų takas greičiausiai dar ilgai bus užtvertas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą