Meras kviečia išrinkti turgeliui pavadinimą

Dalintis:

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas paskelbė, kad jau pasirašyta pirkimų sutartis dėl prekybos kioskų turgeliui Dariaus ir Girėno gatvėje įsigijimo. Viliamasi, kad pirkinys rekonstruojamą turgelį pasieks dar iki liepos mėnesio.

„Kaip matote, turgaus inžinerinės komunikacijos ir viršutinė danga jau beveik atnaujinti, tad liko tik pagaminti ir atvežti prekybinius kioskus ir pastoges. Tikimės, kad tai įvyks dar iki liepos mėnesio.

Turime nuspręsti dėl turgaus pavadinimo. Kaip manote, koks pavadinimas šiam turgui būtų tinkamiausias?“ – savo feisbuko paskyroje rašo meras.

Kai tik kioskai bus pastatyti, planuojama skelbti jų nuomos aukcioną. Tokiu būdu siekiama skaidriai išnuomoti prekybos vietas prekeiviams. Pranešama, kad nuomos aukcionas vyks elektroniniu būdu, o laimėtojai neturės teisės kiosko pernuomoti ar išsinuomoti daugiau nei vieną kioską.

Rekonstruojamas turgelis. Mortos Mikutytės nuotrauka

Neilgai trukus po mero pranešimu pasipylė komentarai. Dalis socialinio tinklo sekėjų suskubo siūlyti pavadinimus „Dunokų“ turgaviete vadintai vietai. Siūlomi „Tauro slėnio“, „Kermošiaus“, „Tauraturgio“ ir kitokie vardai. Tačiau taip pat atsirado ir klausimų.

Socialinio tinklo vartotojams parūpo, ar bus galima prekyba turgaus aikštelėje nesinuomojant kiosko. Į tai meras jau spėjo atsakyti, kad gėlininkai jau vykdo prekybą automobilių stovėjimo aikštelėje. Smalsauta ir kada vyks aukcionas bei kokia planuojama pradinė kaina.

Sutartis dėl kioskų pirkimo pasirašyta su UAB „Profileksas“, o jos vertė – beveik 605 tūkst. eurų. Numatytas kioskų pastatymo terminas – iki rugpjūčio 12 dienos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą