Miestą papuoš naujas komercinis pastatas

Dalintis:

Autoserviso Dariaus ir Girėno bei Šilalės gatvių sankryžoje vietoje planuojamos statybos, rengiamas techninis projektas. Artimiausiais metais ten turėtų išdygti naujas komercinės paskirties pastatas.

Kur dabar veikia autoservisas, numatyta pastatyti komercinės paskirties pastatą. Projektą rengia UAB „Apastata“. Iki spalio pradžios visuomenė galėjo teikti projektinius pasiūlymus.

– Mes projektuojame, ruošiame techninį projektą, užsakovas mus pasamdė. Dabar dar viskas projektavimo stadijoje. Kai projektas bus parengtas, kai bus statybos leidimas, tada užsakovas skelbs konkursą rangovui atrinkti. Norime šiemet užbaigti projektą, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo „Apastatos“ vadovas Mindaugas Apavičius.

Statybas suplanavo „UT Invest Group“, Tauragės krašte veikianti jau beveik 16 metų. Susisiekus su tauragiškiu verslininku Pauliumi Gedminu paaiškėjo, kad būsimo komercinio statinio reikalais rūpinasi kita šeimos įmonė, o jis gali papasakoti apie IĮ „AutoTurgus“, vienos didžiausių ne tik Tauragėje, bet ir Vakarų Lietuvoje automobilių pardavimo aikštelės, įkurtos prieš beveik 18 metų, vykdomas biuro statybas.

– Statome naują biurą šalia „Moki Veži“, mums reikia naujų didesnių patalpų, kadangi senosiose nebetelpame. O būsimomis statybomis prie autobusų stoties, kur veikia autoservisas, rūpinasi mano tėtis. Tai mūsų, tik kita, įmonė, – atskleidė verslininkas.

Verslininkas Vytautas Gedminas patikino nenorintis užbėgti įvykiams už akių ir kol tvarkoma dokumentacija detalių atskleisti nenorintis.

– Nieko neatvirausiu, kol nėra visų leidimų ir kol nėra pasirašyta sutartis, tai komercinė paslaptis. Kai pradės pastatas kilti, tada galėsim paatvirauti. Kas ateis ir kas ten prekiaus, aš tikrai neatskleisiu, tai bus prekybinės patalpos, skirtos ne maistui. Griausime senus pastatus, kurie nepuošia miesto, ir statysim naują pastatą. Per kitus metus jį žadame pastatyti. Mes darbo vietų nesukursim, mes jį išnuomosime. Aš esu savininkas, fizinis asmuo, o kas išsinuomos – matysim, – situaciją šiek tiek atskleidė V.Gedminas.

Iš viešai skelbiamų dokumentų aišku, kad naujojo pastato prekybos salė planuojama 1000 kv. m ploto, pastatas turėtų būti dviejų aukštų.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą