Mieste įrengta dar viena elektromobilių įkrovimo stotelė

Dalintis:

Šią savaitę Tauragėje, prie „Lidl“ prekybos centro, įrengta dar viena elektromobilių įkrovimo stotelė, šiuo metu mieste – jau aštunta. Vairuojantys aplinkai draugiškas transporto priemones jose gali pasikrauti nemokamai.

Kaip informuoja Tauragės rajono savivaldybė, elektromobilių įkrovimo stotelė Gedimino gatvėje įrengta bendradarbiaujant su prekybos centru „Lidl“.

„Džiaugiamės, kad jau ketvirtame šalies mieste – Tauragėje – savo pirkėjams siūlome galimybę pasikrauti elektromobilius apsipirkimo metu ir taip mažinti CO2 emisiją miestuose. Taip siekiame prisidėti prie savo aplinkos išsaugojimo ateities kartoms, o elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimas šalia parduotuvių – vienas iš tokių būdų“, – viešai pasidžiaugė ir „Lidl Lietuva“ atstovai.

Stotelėje vienu metu galima krauti du elektromobilius maksimalia 22 kW galia.

Šiuo metu Tauragėje yra įrengtos aštuonios elektromobilių įkrovimo stotelės.

Beje, visos pasaulio elektromobilių įkrovimo stotelės yra registruojamos „PlugShare“ platformoje. Remiantis šia platforma, kaip skelbia Tauragės rajono savivaldybė, mūsų miestas, pagal nemokamų stotelių skaičių vienam gyventojui, Lietuvoje yra tarp pirmaujančiųjų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą