Mieste montuojami nauji saugumo kalneliai

Dalintis:

Šilalės gatvėje, vienoje pagrindinių miesto arterijų, kurioje eismas visuomet intensyvus, baigiami įrengti keli nauji saugumo kalneliai.

Taip jau sutapo, kad darbus AB „Kelių priežiūra“ Vakarų regiono Tauragės kelių tarnyba pradėjo prieš pat Vėlines, kai automobilių srautas šiuo laikotarpiu labai suaktyvėjęs. Trijose vietose po dvi juostas giliai ir plačiai buvo išskustas asfaltas, o tai sulėtino eismą ir kėlė vairuotojų nepasitenkinimą.

– Ar nebuvo galima kitu laiku tvarkyti Šilalės gatvę? Sumąstė lopyti duobes, kurių toje vietoje nebuvo. Negana, kad nemažai sumaišties buvo dėl tilto uždarymo per Šuniją ir tos apylankos, tai Šilalės gatvėje trys juostos duobių paliktos net savaitgaliui, – žurnalistei skundėsi vairuotojai, netekę kantrybės.

Saugumo kalneliai, kai dar buvo įrenginėjami, Šilalės gatvėje. Reginos Genienės nuotrauka

Kelininkams ant išskusto asfalto rėžių paklojus asfalto sluoksnį visi pajautė, kad jis nelygus – suformuotas kalnelis, daugelio vadinamas „gulinčiu policininku“. Pasidomėjus paaiškėjo, kad trys saugumo kalneliai įrengti ties A.Strazdo, V.Kudirkos ir T.Ivanausko gatvėmis. Suformuotų kalnelių šonuose, šalia šaligatvių, dar tebestovi ženklai, įspėjantys apie kliūtį.

AB „Kelių priežiūra“ specialistai patvirtino, kad „minėtoje vietoje yra įrenginėjami greičio mažinimo kalneliai. Minėta greičio mažinimo priemonė yra efektyvi, įrengiama eismo saugumui užtikrinti. Kaip žinia, skirtingose zonose sumontuoti greičio mažinimo kalneliai sėkmingai padeda sumažinti automobilių greitį“.

Darbai baigti. Paklausus, ar daugiau saugumo kalnelių neplanuojama įrengti Šilalės gatvėje, buvo atsakyta, kad „šių darbų atlikimo metu Šilalės gatvėje daugiau nenumatoma įrengti greičio mažinimo kalnelių“.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą