Miesto šventė bus!

Dalintis:

Tauragės miesto šventė šiemet vyks. Kol gyvename karantino suvaržymuose, masiniai renginiai neplanuojami, tačiau bus kelios šviesų, garsų ir vandens instaliacijos, veiks parodos, vyks keli koncertai. Žadami ir atrakcionai vaikams.

Šią savaitę į nuotolinį posėdį dėl miesto šventės organizavimo susirinkusi komisija – rajono meras, savivaldybės administracijos ir įstaigų atstovai – svarstė, kaip papuošti miesto erdves ir kokias veiklas jose suorganizuoti.

Kaip informavo mero patarėjas ryšiams su visuomene Kasparas Bertašius, šiųmetė miesto šventė šiemet vyks birželio 4–6 dienomis.

– Miesto šventė bus organizuojama su atitinkamomis saugumo priemonėmis. Ateitis parodys, kaip bus dėl būriavimosi. Kol kas daug nežinios dėl situacijos šalyje, todėl labai sunku kažką organizuoti. Skambinau pasikonsultuoti į Kultūros ministeriją, bet ir jie negalėjo iš anksto teikti rekomendacijų. Į organizavimą įtraukti ir Tauragės kultūros bei Sporto centrai, meno mokykla. Visi sutelksime jėgas ir žiūrėsime, ką daryti prisitaikant prie sąlygų, – sakė Kultūros skyriaus vedėja Danutė Naujokienė.

„Dėl COVID-19 situacijos ir besikeičiančių ribojimų, laisvinimų dar nėra priimti galutiniai sprendimai, tačiau planuojama, kad šventės dienų metu bus įrengtos kelios šviesų, garsų ir vandens instaliacijos, bus organizuojamos parodos, įvyks keli gyvi pasirodymai ir atrakcionai vaikams. Taip pat tradiciškai bus įteikti Tauragės garbės piliečio apdovanojimai. Šventės renginiai vyks laikantis visų karantino reikalavimų. Detalesnę informaciją pateiksime artėjant miesto šventei“, – patikslino K.Bertašius.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą