Mokesčių inspektoriai įsileis tik registruotus lankytojus

Dalintis:

Kaip informuoja Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, nuo šiandien klientams jau atverti Mokesčių inspekcijos aptarnavimo padaliniai. Juose bus aptarnaujami tik iš anksto telefonu užsiregistravę gyventojai, atvykę numatytu laiku. Klientų srautas aptarnavimo padaliniuose laikinai bus ribojamas remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis.

Pranešama, kad registruotis apsilankymui Klaipėdos AVMI galima pagal gyvenamąją vietą šiais telefonais (registracijos telefonai skelbiami VMI internetinėje svetainėje), renkantis išankstinį apsilankymo laiką iš artimiausių penkių darbo dienų:

Klaipėda – 8 46 469 262;

Telšiai, Mažeikiai, Plungė, Rietavas – 8 443 98 344;

Gargždai, Palanga, Neringa, Kretinga, Skuodas – 8 445 74 112;

Tauragė, Jurbarkas, Šilalė, Šilutė, Pagėgiai – 8 449 77 050.

„Konsultacijos pirmiausia skirtos klientams, kurie turi neatidėliotinų ir laikui jautrių mokestinių klausimų, pvz., pajamų deklaracijas turi pateikti skubiau nei iki numatyto liepos 1 d. termino bei neturi galimybės naudotis VMI e. paslaugomis“, – sako Klaipėdos AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Laimutė Mačernienė, pažymėdama, kad užtikrinant klientų ir darbuotojų saugumą gyventojai bus priimami tik pagal išankstinę registraciją ir tik jiems skirtu laiku.

Žmonės bus aptarnaujami laikantis reikiamo atstumo. Atvykstančiųjų taip pat prašoma būti su apsaugine veido kauke bei vienkartinėmis pirštinėmis, dezinfekuoti rankas.

Prireikus konsultacijos gyventojai taip pat gali skambinti ne tik bendruoju Mokesčių informacijos centro telefonu 1882, bet ir papildomais telefonų numeriais, skelbiamais VMI interneto svetainėje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą