fbpx

Nauja žiedinė sankryža „tikrina“ vairuotojų žinias

Dalintis:

„Tauragėje, Bernotiškės ir J.Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje, įrengus žiedinę sankryžą važiuoja kaip kas nori. Vieni išvažiuodami į pirmą žiedinės sankryžos išsukimą rodo dešinį posūkį, kiti rodo kairįjį posūkį prieš įvažiuodami į žiedą ir išvažiuodami iš jo. Laukiant eilės įvažiuoti į žiedą neaišku, kur priešais esantis automobilis važiuos su įjungtu kairiuoju posūkiu. O čia dar už tavęs stovintis asas pypina, neva ko nevažiuoji“, – „Tauragės kurjeriui“ rašo Romualdas J. ir prašo, kad kas pravestų eismo pamokėlę.

Komentuoja Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus viršininkas Kęstutis Lukošius:

Posūkio signalai nerodomi įvažiuojant į žiedinę sankryžą, o prieš išvažiuojant iš jos – būtini.

Kelių eismo taisyklės numato:

*(86 punktas) Įspėjamieji signalai turi būti pradėti rodyti iš anksto prieš manevrą (stabdymą, susijusį su manevru) ir baigti tuojau pat po manevro (signalizuoti ranka galima baigti prieš pat manevrą). Signalą reikia rodyti taip, kad jis neklaidintų kitų eismo dalyvių. Posūkių šviesos signalai nerodomi įvažiuojant į sankryžą, kurioje eismas vyksta ratu.

*(82) Vairuotojas privalo įspėti atitinkamos krypties posūkių šviesos signalais, o jeigu šviesos signalizacijos nėra arba ji sugedusi, – ranka:

*(82.2.) prieš persirikiuodamas, prieš lenkdamas ir baigdamas lenkti, prieš apvažiuodamas kliūtį ir baigdamas ją apvažiuoti, prieš sukdamas į dešinę ar kairę, prieš apsisukdamas, išvažiuodamas iš sankryžos, kurioje eismas vyksta ratu.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą