Naujas asfaltas paklotas Verslininkų gatvėje

Dalintis:

Šią savaitę baigtas Verslininkų gatvės remontas. Jos asfaltavimui skirta per 170 tūkstančių eurų.

Kasdien į darbą Verslininkų gatve važiuojantis automobilių priežiūros įmonės savininkas Astijus S. „Tauragės kurjeriui“ pasidžiaugė, kad ilgai lauktas duobėtos gatvės remontas pagaliau baigtas.

– Tauragės rajono savivaldybė jau vasaros pabaigoje paskelbė remontuosianti Verslininkų gatvę, tačiau rugsėjį prasidėjo tik duobių lopymo darbai. Manėme, kad visas remontas tuo ir pasibaigs, bet praėjusį penktadienį maloniai nustebome, kai buvo nugremžta senojo asfalto danga ir pradėta gatvės rekonstrukcija. Pirmadienį į darbą jau važiavau nauju keliu. Tiesa, dar tik viena jo puse. Per metus šioje gatvėje esu prakirtęs dvi automobilio padangas. Palijus duobių nesimatydavo, išvengti jų galimybių nebuvo, – pasakojo verslininkas.

Tauragės rajono savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Aivaras Preikšaitis pranešė, kad remonto darbus vykdė UAB „Dunokai“.

– Šia gatve važiuoja mišrus transportas, daugiausia – lengvieji automobiliai. Atlikome paprastąjį gatvės dangos remontą užtaisydami duobes ir išpylę išlyginamąjį asfalto sluoksnį. Vykdant darbus eismas gatve nebuvo stabdomas, pakeista tik asfalto danga. Gatvės atsišakojimai į kiemus neasfaltuoti, – sakė vedėjas.

Artimiausiu metu savivaldybės įmonė asfaltuos Sodininkų gatvę Bernotiškės soduose.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą