fbpx

Naujieji konteineriai sumažins automobilių statymo vietų

Dalintis:

Šią savaitę pagaliau Tauragės rajono gyventojai pradėjo naudotis naujaisiais požeminiais atliekų konteineriais. Tačiau ne visose aikštelėse tai vyksta sklandžiai. Kai kur artimiausiu metu gali sumažėti stovėjimo vietų automobiliams.

Jau pirmadienį startavo naujų požeminių atliekų surinkimo konteinerių naudojimas. Tiesa, senieji vis dar stovi aikštelėse. Nepaisant to, kol kas ne visur atliekų surinkėjui pavyksta privažiuoti, kad galėtų surinkti ir išvežti atliekas, todėl kai kuriose vietose naujieji konteineriai vis dar uždengti, kad nebūtų naudojami. Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRTAC) Plėtros skyriaus vadovė Edita Vaitkienė teigė, kad keliose aikštelėse naujuosius konteinerius eksploatuoti trukdė medžių šakos. Miesto seniūnija šią problemą operatyviai išsprendė. Tačiau kai kuriose miesto vietose sunkumų kelia gyventojų statomi automobiliai.

– Atliekų vežėjas pateikė informaciją, kad 11 aikštelių užstatytos automobiliais, todėl prie konteinerių privažiuoti ir juos ištuštinti sudėtinga. Šiuo metu sprendžiamas klausimas dėl ženklų, draudžiančių stovėti automobiliams, pastatymo, – teigė E.Vaitkienė.

Privažiuoti ir ištuštinti konteinerius sudėtinga daugiabučių namų kiemuose, kur kaip tyčia gyventojų automobiliams vietos itin stinga: ties Dainavos g. 6 daugiabučiu, Ateities tako 2, 12 ir 26 daugiabučiais namais, Dariaus ir Girėno g. 36, Miško g. 4, Vytauto g. 76C bei 85, Bendrabučio skg. 2, Respublikos g. 7, Žemaitės g. 3 ir Vasario 16-osios g. 8A. E.Vaitkienė teigė, kad Saugaus eismo komisija turės spręsti, kokius ženklus įrengti šiose vietose, kad atliekų išvežimo metu konteineriai nebūtų užstatyti automobiliais.

– Gal nebus visai uždrausta statyti automobilių prie konteinerių, o tik kažkuriuo metu, kad eitų privažiuoti atliekų vežėjui. Reikės ir gyventojų supratimo šioje situacijoje, – trumpai svarstė UAB TRATC Plėtros skyriaus vadovė.

Senieji konteineriai dar nėra surinkti, jie vis dar stovi senosiose vietose. Tačiau palaipsniui planuojama juos išvežti. Panašu, kad atliekas talpinę konteineriai patys taps atliekomis – senuosius mišrių komunalinių atliekų konteinerius pasiims atliekų vežėjas, o pakuočių konteineriai (skirti popieriui, plastikui ir stiklui) bus saugomi sąvartyno teritorijoje.

Žymos:
Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Komentarų skiltis išjungta.