Naujųjų naktį išversta Jovarų mokyklos tvora: tauragiškiai šventė triukšmingai (papildyta)

Dalintis:

Naujuosius 2021-uosius Tauragė pasitiko triukšmingai, nors ir Vyriausybė, ir savivaldybės bei policijos atstovai prašė žmonių nesibūriuoti. Fejerverkai, vakarėliai ir alkoholis niekur nedingo. Šiąnakt nuo Naujuosius šventusių vandalų nukentėjo Jovarų pagrindinė mokykla.

Rytą pastebėta, kad keliose vietose išversta Jovarų pagrindinės mokyklos tvora. Apie nemalonią naujieną mokyklos vadovui Algimantui Kaminskiui pranešta 10 val.

„Tauragės kurjeriui“ susisiekus su mokyklos vadovu, šis kaip tik ruošėsi į mokyklą apžiūrėti, kas nutiko.

– Pirma noriu pats apžiūrėti ir pranešiu policijai, – sakė A.Kaminskis.

Broniaus Rudžio nuotrauka

Ar mokyklos tvorą kas nors galėjo išversti įvažiuodamas automobiliu, A.Kaminskis svarstyti kol kas nebando. Mokyklos teritorijoje yra vaizdo stebėjimo kameros, tačiau, pasak direktoriaus, jos nėra labai galingos ir vargu, ar bus įmanoma pamatyti kaltininkų veiksmus.

Jovarų mokyklos tvorą yra bandyta išversti ir anksčiau. A.Kaminskis sako, kad toje vietoje, kur buvo užtvertas praėjimas.

– Toje vietoje nusprendėme palikti praėjimą gyventojams, kurie buvo įpratę. O toks didesnis vandalizmo atvejis pirmas, – sakė mokyklos vadovas.

Broniaus Rudžio nuotrauka

Kiek vėliau mokyklos vadovas pranešė, kad policija pradės tyrimą dėl įvykio ir vandalą bandys atsekti, peržiūrėjusi vaizdo kameras mieste, nes gerokai apdaužytas automobilis galėjo važiuoti per miestą.

– Pareigūnai spėja, kad mokyklos turtas galėjo būti suniokotas girto vairuotojo, o mašina, išvertusi įbetonuotus stulpus, galėjo važiuoti per miestą. Tikimės, kad pažeidėjas bus surastas, – viliasi A.Kaminskis.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojai, šiąnakt visoje Tauragės apskrityje buvo net labai neramu – į iškvietimus pareigūnai vyko net 50 kartų.

– Darbo buvo tikrai daug. Tokia naktis, ką padarysi, žmonės nepaisė prašymų nešvęsti ir nesibūriuoti. Vyko baliai, jų metu kilo muštynių. Visko buvo, – naujametinę naktį apibendrino policijos komisariato budėtojas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą