fbpx

Naujuosius pasitikome netvarkoje

Dalintis:

Atėjus naujiesiems Pilies aikštėje driokstelėjo daugybė gražių ir spalvotų fejerverkų. Tik policijos pareigūnams naktis buvo itin darbinga. O ir vos akimirką džiuginę dangaus šviesuliai rytą pasitiko aikštėje ir gatvėse besimėtančiomis dėžėmis.

Savo feisbuko paskyroje Bendrasis pagalbos centras 112 skelbia, kad Naujųjų metų naktis buvo išskirtinė – dar niekada tarnyboms nebuvo perduota tiek daug pranešimų. Jų būta per 5000. Iš viso skambučių gauta daugiau nei 10 tūkst. Turbūt nieko keisto, kad daugiausia darbo teko policijos pareigūnams.

Tauragės apskrities policijos komisariatas informavo, kad šventinį laikotarpį policijos pajėgos buvo sustiprintos. Tačiau išskirtinių incidentų ar įvykių Tauragės rajone neužfiksuota. Visgi įvairių pranešimų gauta nemažai.

Pilies aikštėje sausio 1-ąją visą dieną mėtėsi gausybė fejerverkų dėžių. Pasiteiravome miesto šeimininkų, kodėl pirmąją metų dieną šiukšlių miesto centre niekas nesurinko.

Tauragės miesto laikinasis seniūnas Žilvinas Majus buvo atviras – seniūnijos darbuotojai sausio 1-ąją nedirbo, todėl atliekos surinktos tik sausio 2-ąją.

– Visur, kur pašaudo, ir palieka. Pats mačiau, kaip vidurnaktį pašaudę nesusirinko dėžių ir nuėjo namo. Turbūt toks žmonių supratimas. Vėliau jau dalį surinko seniūnijos darbuotojai, dalį „Dunokai“ – esame pasiskirstę teritorijomis, – kalbėjo seniūnas.

Paklaustas, ar tokios atliekos nekelia pavojaus darbuotojų sveikatai, jei pasitaikytų neiššovęs fejerverkas, Ž.Majus tik patikino, kad tokių atvejų dar nepasitaikė, tačiau neneigė, kad pavojaus yra.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą