Neįtikėtina: 15 kv. m virtuvėje – 27 šunys

Dalintis:

Netikėtos šios nakties radybos nustebino net daug ko mačiusius Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistus, policijos pareigūnus ir veterinarijos gydytoją. Tauragėje, Dainavos gatvėje esančio daugiabučio virtuvėje, laikyti 27 šunys. Daugyklą atkapstyti padėjo savanoriai.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Tauragės departamento specialistai atskleidė praėjusią naktį nemiegoję. Vakare, apie 20 val., tarnybos specialistus pasiekė pareigūnų skambutis, pakvietęs į patikrinimą Dainavos gatvėje esančiame bute. Pirminiais duomenimis, įtartinus vizitus Dainavos gatvės daugiabutyje pastebėjo organizacijos „Lietuva gyvūnams“ savanoriai ir pranešė policijos pareigūnams. Šie informavo VMVT specialistus.

Į butą patekti pavyko ne iškart. VMVT Tauragės departamento patarėja Aušra Stumbrienė sakė, kad teko ilgai belstis ir įkalbinėti viduje buvusią moterį atverti duris bei įleisti tikrintojus gražiuoju. Kai pavyko patekti vidun, vaizdas ir kvapas tiesiog pribloškė.

– Šunys buvo tylūs. Turime įtarimų, kad jiems nukirptos balso stygos. Tačiau tik po išsamios veterinarinės apžiūros bus aišku, ar tai tiesa. Jei šis įtarimas pasitvirtins, bus pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais, – teigė A.Stumbrienė.

Dainavos gatvės daugiabutyje – dar viena daugykla. VMVT Tauragės departamento nuotrauka

A.Stumbrienė „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad pavyko suskaičiuoti 12 suaugusių šunų ir 15 jauniklių – bute buvo 4 naujos vados. Laikyti trijų veislių šunys – Jorkšyro terjerai, Maltos bišonai ir mažieji pudeliai. Šunis laikiusi J.S. prašė augintinių neišvežti, tvirtino negalėsianti be jų ramiai miegoti. Supratusi, kad išprašyti to pareigūnų nepavyks, moteris prašė palikti jai bent jauniklius su kalėmis. Tačiau visi augintiniai buvo paimti laikinai globai ir perduoti VšĮ „Būk mano draugas“. Pradėtas tyrimas dėl nelegalaus šunų veisimo.

Plačiau apie pusę nakties užtrukusį šunų paėmimą iš buto skaitykite penktadienį „Tauragės kurjeryje“.

Daugiau: maistas šunims.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą