Avarijoje Batakiuose stipriai aplamdyti automobiliai

Dalintis:

Batakių miestelyje, Pilaitės gatvėje, ties parduotuve, į gatvės pakraštyje stovėjusią „Peugeot“ trenkėsi pravažiuojantis „Volkswagen Passat“. Laimei, žmonės nebuvo sužaloti.

Nelaimė įvyko pirmadienį, apie 17 valandą. „Peugeot“ vairuotojai kalbantis su drauge, į jos stovintį automobilį trenkėsi „Volkswagen Passat“. Nuo smūgio „Peugeot“ buvo pastumta į priekį kelis metrus ir įsirėmė į tvorą, o smūgiavusi „Volkswagen Passat“ nuskriejo tolyn gatve apie 20 metrų.

Abu automobiliai buvo stiprokai aplamdyti, ant kelio pažiro duženos. „Peugeot“ išdaužtas galinis žibintas, įlenktas galinio buferio kraštas, o „Volkswagen Passat“ labai stipriai nukentėjo priekis: variklio dangtis, buferis, grotelės, žibintas.

Abi vairuotojos nusprendė nekviesti policijos ir medikų, nutarė pačios užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Atsitrenkimo momentą matė moteris, su kuria šnekučiavosi „Peugeot“ vairuotoja.

– Į stovinčią mašiną bumbtelėjo ir viskas. Stovėjo čia, prie vartų. Mano draugė Loreta atvažiavo į parduotuvę, apsipirko, mašiną pasistatė, čia mes kalbėjomės ir pajutome, kad parvažiuoja tiesiai į mašiną. Draugė jau ruošėsi išvažiuoti. Mes pamatėme, kad mašina be šviesų tiesiai parvažiuoja. Prieš tai viena mašina pralenkė tvarkingai, o ji ne, nežinau, kas jai atsitiko. Ji dabar tokia pasimetusi yra, prašė užpildyti deklaraciją, nes ji pati nemoka. Aš stovėjau kitoje pusėje tvoros, draugė spėjo atšokti, ji sakė: pamačiau, kad parlekia tiesiai, nesuka į šoną. Ačiū Dievui, kad draugė nespėjo nueiti prie automobilio, aš ją užšnekinau, – kalbėjo įvykio liudininkė.

Vyresnio amžiaus moteris, vairavusi „Volkswagen Passat“, „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad jaučiasi prastai, tačiau nenorėjo, kad medikai būtų iškviesti.

– Labai išsigandau, rankos kojos dreba, širdis nerami. Saulės nebuvo, neužblizgino, kažkaip užsižiūrėjau į moteriškes besikalbančias, – atviravo moteris.

Įvykį matęs liudininkas teigė taip nutiko todėl, kad abiejose gatvės pusėse ties parduotuve stovėjo kelios mašinos, net arklys su vežimu.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą