Dėl avarijos priekaištauja kelininkams

Dalintis:

Šį rytą Šunijos tiltas, pasidengęs ledu, tapo tikrais spąstais vairuotojams. Į juos pakliuvo pagramantiškis Bolius G. – važiuodamas „Renault Espace“ trenkėsi į atitvarus, todėl automobilis sugadintas nepataisomai. Laimei, vairuotojas nenukentėjo, todėl stovėdamas įvykio vietoje apie slidžią dangą skubėjo įspėti pravažiuojančius vairuotojus.

Avariją patyręs vairuotojas sakė, kad nelaimės priežastimi tapo slidus kelias. Jis, kaip ir kiti sustoję vairuotojai, žėrė priekaištus kelininkams.

– Važiavau 8.20 val., kadangi buvo labai slidus kelias, todėl trenkiausi į kelio žymeklį, paskui į tilto atitvarą. Važiavo pro šalį kelininkai, pamatė, kad stovi sumaitota mašina, kad avarija, tai iškvietė barstytojus, – pasakojo pagramantiškis. – Aš pats stovėjau ir blokavau kelią, kad daugiau avarijų čia neatsitiktų, kol atvažiavo barstytuvas. Visą mašiną susuko, nukentėjo priekis.

Reginos Genienės nuotrauka

Bolius G. atviravo, kad vairuoja automobilį 25-erius metus, tačiau iki šiol į eismo įvykį nebuvo patekęs. Jis liūdnai šyptelėjęs sakė, kad mašinos jau netaisys, atiduos į laužyną. Vyras bandė skaičiuoti, kad dėl slidžios kelio dangos patyrė 300 Eur nuostolį. Užkrovęs mašiną ant traliuko, iš įvykio vietos jis išvyko 10 val.

 

 

 

 

 

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą