Eismas sustabdytas dėl išsiliejusio dyzelino

Dalintis:

Šįvakar gavus pilietiško vairuotojo pranešimą, specialiosios tarnybos išskubėjo link autobusų stoties. Gedimino gatvėje išsiliejo degalai.

Kaip teigė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) budintis pareigūnas, pranešimas apie išsiliejusį kurą gautas 18.57 val. Vairuotojas informavo, kad prie autobusų stoties matyti susidariusi pelkė, o per visą Gedimino gatvę, kone iki sankryžos su Prezidento gatve matyti kuro juosta. Tai pavojinga, nes dėl to kelias tampa kaip reikiant slidus.

Į įvykio vietą atskubėję policijos pareigūnai ėmėsi saugumo priemonių – nuo pat sankryžos su Dariaus ir Girėno gatve iki sankryžos su Prezidento gatve sustabdytas eismas viena Gedimino gatvės puse. Vairuotojai negalėjo išsukti iš Dariaus ir Girėno gatvės į Gedimino. Atskubėję ugniagesiai-gelbėtojai įvertino situaciją – surinkti dyzelino tokiame plote nepavyks. Todėl nutarta naudoti specialią priemonę, skaidančią naftos produktus. Ja išpurkšta visa pasipylusio kuro juosta.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Kam ir dėl kokių priežasčių galėjo pasipilti kuras, neaišku. Tačiau iš pasipylusio dyzelino žymių matyti, jog kuras ėmė lietis nuo Kryžkalnio pusės prie šviesoforo ties „Lidl“ parduotuve.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą