fbpx

Elektriniai paspirtukai prišaukė nelaimę

Dalintis:

Vos dvi savaites Tauragėje teikiama „Bolt“ elektrinių paspirtukų nuomos paslauga, o jau ištiko nelaimė. Susižalojo elektriniu paspirtuku važiavęs paauglys. Įvykį aiškinasi policija ir įmonė, nuomojanti paspirtukus.

Antradienio vakarą, apie 21 valandą, J.Tumo-Vaižganto gatvėje nuvirto ir susižalojo nuomojamu elektriniu paspirtuku važiavęs keturiolikmetis. Įtarimų sukėlęs paauglys buvo patikrintas dėl blaivumo – alkotesteris parodė 1,20 promilės girtumą. Dėl patirtų sužalojimų berniukas nuvežtas į gydymo įstaigą Klaipėdoje.

Apie nelaimę policijai pranešė praeivė. Tauragės policijos komisariato duomenimis, nuomojamu paspirtuku paauglys važiavo vienas. Pareigūnai aiškinasi, kas nepilnamečiui nupirko elektrinio paspirtuko nuomos paslaugą. Apie įvykį informuoti vaiko teisių apsaugos specialistai. Policijos komisariato vyriausioji specialistė Lina Banienė vakar priešpiet sakė, kad renkama medžiaga ir sprendžiamas klausimas dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo.

Situaciją aiškinasi ir „Bolt“ įmonės atstovai. „Bolt“ paspirtukų plėtros vadovas Baltijos šalyse Eimantas Balta „Tauragės kurjeriui“ sakė, jog „Bolt“ elektrinių paspirtukų naudojimosi taisyklės numato, kad naudotis paslauga draudžiama nepilnamečiams ir neblaiviems asmenims.

– Taisyklių nepaisymo griežtai netoleruojame ir paaiškėjus, kad transporto priemone klientas naudojosi neblaivus ar ne savo vardu, jam užblokuojama galimybė ateityje naudotis „Bolt“ paspirtukais, nes tokiais veiksmais klientas sukelia grėsmę savo ir kitų eismo dalyvių saugumui, – sakė E.Balta.

Anot E.Baltos, į „Bolt“ paspirtukų servisą jau yra patekę keli apgadinti elektriniai paspirtukai iš Tauragės. Specialistai įvertins transporto priemones ir nustatys, kas jais keliavo bei kokia žala buvo padaryta. Paaiškėjus, kad elektrinis paspirtukas sugadintas dėl kliento kaltės, įmonė turi teisę iš jo reikalauti žalos atlyginimo.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą