Gelbėtojai spėjo laiku: skendusį žveją ištraukė iš ledinio vandens

Dalintis:

Šįryt žūklė ant ledo vos nesibaigė tragiškai – ant Paberžių kaime esančio ledo žvejoti ketinęs vyras įlūžo nė nespėjęs ištraukti meškerės. Pagalbą iškvietė netoliese žvejoję du vyrai.

Tauragės priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą (PGT) ir greitosios medicinos pagalbos brigadą iškvietimas pasiekė 9.32 val. Pranešta, jog Keramikos tvenkinyje, Paberžių kaimo teritorijoje, skęsta žmogus.

Nedelsiant išskubėję gelbėtojai panaudodami specialų kostiumą ir roges nušliaužė iki įlūžusio vyro ir jį ištraukė iš ledinio vandens.

– Radome jį 40 metrų atstumu nuo kranto. Žvejai ant ledo privalo turėti smeigtukus specialius ledui. Gerai, kad jis juos turėjo – ištraukė juos, įsmeigė į ledą ir tai padėjo jam išsilaikyti ant vandens, nepanirti, – kalbėjo Tauragės PGT

Įvykio vietoje dirbę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sakė, kad nelaimėlis – apie 60 metų amžiaus sulaukęs vyras, žūklės mėgėjas. Skęsti, pareigūnų teigimu, jis ėmė dar nė nespėjęs išsitraukti meškerių.

Nelaimė galėjo baigtis ir liūdniau, jei ne netoliese žvejoję Vytautas Pietaris ir Gintaras Auksorius. Būtent šie vyrai išgirdo įlūžusio vyro pagalbos šauksmą ir suskubo kviesti pagalbą.

Gelbėjimo darbai. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Jis nė nespėjo pradėti žvejybos, įlūžo. Mes kitoje pusėje žvejojome. Gal ten, kur jis nuėjo, buvo kokia nors srovė ir dėl to plonesnis ledas? – svarstė Gintaras Auksorius, besirinkdamas žvejybos reikmenis.

– Po tokio įvykio praėjo noras žvejoti, – tarstelėjo V.Pietaris.

Gelbėjimo darbai. Mortos Mikutytės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą