Iš įvykio vietos pasišalinusį vairuotoją rado namuose

Dalintis:

Ketvirtadienio vakarą kelyje Balskai–Tauragė įvyko eismo nelaimė – į griovį nuvažiavo ir vertėsi automobilis. Iš įvykio vietos pasišalinusį vairuotoją policijos pareigūnai namuose rado neblaivų.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) pranešimą apie įvykusią nelaimę netoli posūkio link Genių atodangos gavo iš pro šalį važiavusio vairuotojo 18.32 val. Pranešėjas pareigūnams tvirtino nieko nematęs ir nesustojęs, tad negalėjo ir patikslinti, ar yra nukentėjusiųjų.

Įvykio vieton nuvykę „Tauragės kurjerio“ žurnalistai išvydo besidarbuojančius policijos pareigūnus, ugniagesius ir greitosios medicinos pagalbos darbuotojus. Apsivertusiame automobilyje nebuvo matyti žmonių, šalia mėtėsi šlepetės. Komisariato atstovė Lina Banienė patikslino, kad pareigūnai įvykio vietoje vairuotojo nerado. Transporto priemonės savininkas rastas savo namuose.

– Vyras, gim. 1957 m., pažeisdamas Kelių eismo taisyklių 14 punkto reikalavimus, numatančius draudimą vairuoti transporto priemones neblaiviems asmenims, vairavo automobilį „Renault Clio“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Vyrui nustatytas vidutinis 1,77 promilės girtumo laipsnis. Vairuotojui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų, – teigė L.Banienė.

Tauragės AVPK atstovė priminė, kad pareigūnams nereikia pranešti apie tokias eismo nelaimes, kuriose nėra sužalotų žmonių, o eismo dalyviai sutaria dėl įvykio aplinkybių. Tuomet pakanka užpildyti eismo įvykio deklaracijos dokumentus, kurie turės būti pateikti draudimo bendrovėms.

– Jeigu eismo įvykio metu žuvo ar buvo sužeistas žmogus, privaloma pranešti apie eismo įvykį policijai ir pasilikti eismo įvykio vietoje arba, pranešus policijai, sugrįžti į eismo įvykio vietą ir laukti, kol atvažiuos policija, išskyrus tuos atvejus, kai policija leido palikti eismo įvykio vietą arba turi būti suteikta pirmoji pagalba nukentėjusiam asmeniui ar jam pačiam. Visais kitai atvejais, net ir tada, kai eismo įvykio dalyvių įvykio vietoje nėra, būtina apie tai informuoti policijos pareigūnus. Pareigūnai atvykę į eismo įvykio vietą patikrins gautą informaciją. Padėti kitiems eismo dalyviams yra kiekvieno vairuotojo pareiga, – tvirtino L.Banienė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Komentarų skiltis išjungta.