fbpx

Karšta naktis Sartininkuose: įtariami du padegimai, sulaikyti įtariamieji

Dalintis:

Vakar vėlai vakare bendruoju pagalbos telefonu pranešta apie Sartininkuose kilusį gaisrą. Išsiųstos didžiulės pajėgos liepsnas užgesino jau naktį, tačiau netrukus pranešta ir apie antrą gaisrą vos už kelių šimtų metrų.

Pirmasis gaisras kilo ūkiniame pastate, esančiame Pieninės gatvėje. Apie jį pranešta 22.23 val. Ugniagesiams atvykus pastatas degė atvira liepsna. Kaip pasakojo Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Ruslanas Pačkovskis, gaisras kilo mediniame ūkiniame pastate, priklausančiame dviem savininkams. Į šį pastatą ateinanti elektra buvo atjungta.

– Pirmą gaisrą baigus gesinti, autocisternos buvo jau už 5-6 km nuo Sartininkų, kai išgirdo antrą iškvietimą į tuos pačius Sartininkus. Parvažiuodami jau matė atviras liepsnas kitoje vietoje, – dėstė R.Pačkovskis.

Apie antrąjį gaisrą pranešta jau gerokai po vidurnakčio – 2.11 val. Šįkart liepsnos įsisiautėjo Malūno gatvėje. Degė ūkinis pastatas.

– Vyksta baisūs dalykai, nuėjom miegoti 6 val., – pasakojo Sartininkų bendruomenės „Sartupietis“ pirmininkas Saulius Musvydas. – Kaime įtariam vieną šeimą. Išsivežė kelis asmenis policija. Jau čia ketvirtas gaisras pastaruoju metu mūsų kaime. Žmonės bijo. per vieną šių gaisrų vos žmonėms namas neužsidegė.

S.Musvydas pasakojo, jog visas kaimas be miego. Negana to, baiminasi ir artėjančių švenčių.

– Vos baigėm vieną gesinti, jau žiūrim antras dega. Jei būtų pakilęs vėjas, būtų pusė kaimo supleškėję. Turbūt niekas į situaciją rimtai nežiūrės, kol koks žmogus nesudegs, – baimindamasis nuomonę dėstė sartininkiškis.

Visi duomenys apie gaisrus perduoti policijos pareigūnams.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Kęsminaitė informavo, kad pareigūnai 48-ioms valandoms sulaikė tris to paties kaimo gyventojus, gimusius 1982 m., 1984 m. ir 1990 m. Jie – pareigūnams jau iš anksčiau žinomi asmenys. Jiems netrukus bus pareikšti įtarimai dėl dviejų senjorams priklausančių pastatų padegimo.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą