fbpx

Laisvės gatvėje miškavežis išvertė tujas ir įlėkė į namo kiemą

Dalintis:

Ketvirtadienio popietę trumpam sutrikdytas eismas Laisvės gatvėje. Laimingo atsitiktinumo dėka išvengta skaudžios tragedijos. Užsikirtus ar sugedus miškavežio stabdžiams, du pilnus tralus rąstų vežęs sunkiasvoris automobilis, išvertęs privataus namo tujas ir pervažiavęs gėlyną, sustojo prie pat namo sienos.

Apie nelaimę buvo pranešta policijai, bet į įvykio vietą pareigūnai neatvyko, o avarijos vietoje buvę žmonės stebėjosi, kodėl pareigūnai ignoravo įvykį. Pagalbą jie kvietė telefonu 112.

Laisvės g. 84 name gyvenančios tauragiškės sakė išgirdusios keistą triukšmą. Moterys iš pradžių pagalvojo, kad vėjas atplėšė langą. Tik išėjusios į kiemą pamatė prie pat namo sienos sustojusį miškavežį.

– Gerai, kad tuo metu nei kas kelkraščiu nėjo, nei kas mašina keliu važiavo. Galėjo baigtis baisia tragedija. Nieko nekaltinam, miškavežio savininkai iškart atėjo, sakė atlygins visą žalą, pasodins naujus medelius. Mes tikrai nepykstam. Čia nelaimė žmogui. Juk netyčia į kiemą įlėkė. Man tik skaudu, kad aplinkinių namų gyventojai ateina, fotografuoja, juokiasi. Niekada negali žinoti: šiandien mums, o rytoj gal jų namuose kas nutiks, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo namo gyventojos.

Sunkiasvorė technika pajudėjo iš priešais avarijos vietą esančių dirbtuvių, sustojo prie pagrindinės sankryžos ir galimai dingus stabdžiams nuriedėjo žemyn. Šiuo metu iš avariją patyrusio automobilio tralų iškraunama mediena, vyksta avarijos šalinimo darbai. Vairuotojų prašoma būti itin atidiems važiuojant Laisvės gatve.

Įmonės, iš kurios išvažiavo miškavežis, atstovas komentuoti įvykio aplinkybes atsisakė.

Dalintis:

Palikite komentarą