Nesuvaldytas BMW trenkėsi į atitvarus

Dalintis:

Šiandien pranešimai apie nelaimes pasipylė vienas po kito. Priešpiet visos specialiosios tarnybos išskubėjo į Dariaus ir Girėno gatvę – į kelio atitvarus skaudžiai rėžėsi BMW.

Apie nelaimę pranešta apie 11.50 val. Moters vairuojamas juodas BMW, atvažiuodamas nuo tilto, trenkėsi į kelio atitvarus prie Šimtmečio pastato. Įvykio metu buvo gerokai sumaitotas automobilis ir apsauginė kelio tvora.

Į nelaimės vietą iškviesti ugniagesiai-gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos brigada ir policijos pareigūnai.

Juodas BMW buvo gerokai aplamdytas. Jam įlėkus į kelio apsauginę tvorelę, aplankstytas net automobilio stogas keleivio pusėje.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Policijos pareigūnai iškart ėmėsi eismo reguliavimo, nes judriame kelyje netruko susiformuoti spūstys. Pravažiuojama buvo tik viena eismo juosta.

Ugniagesiai-gelbėtojai vairuotojai uždėjo kaklo įtvarą ir stuburo imobilizavimo lentą. Tuomet 1982 m. gimusi moteris perkelta ant neštuvų ir perduota medikų globai, kuri vairuotoją nuvežė į Tauragės ligoninės priėmimo skyrių.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai po nelaimės patikino, kad vairuotoja buvo blaivi. Dėl kokių priežasčių nutiko nelaimė, aiškinamasi.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą