Nuo kelio nuvažiavęs vyras: „Jei keliai būtų geriau prižiūrimi, avarijų būtų mažiau“

Dalintis:

Vakar, apie 10 val., įvyko avarija važiuojant į Tauragę ties posūkiu į Dauglaukį. Automobilis paslydo ant papilto dyzelinio kuro, tapo nebevaldomas, ėmė suktis ir trenkėsi į šlaitą.

Šioje vietoje ir anksčiau yra kilę avarijų, prieš keletą metų toje pačioje vietoje žuvo moteris su dukra. Vakar rytą kelias šioje vietoje buvo slidus dėl ant kelio išsiliejusio dyzelinio kuro. Automobilį vairavusiam tauragiškiui Gintarui B. pavyko neatsitrenkti į medžius, laimei, kad šiuo keliu tuo metu nevažiavo joks vilkikas, dviratininkas ar šiaip nepasitaikė kitas automobilis.

Vyro automobilis aplamdytas, iškrito stiklai, įlinko durelės. Laimei, su dukra važiavęs vyras liko sveiki, patyrė tik nedidelius sutrenkimus.

„Kiek dar turi žūti žmonių, kad keliai būtų prižiūrimi tinkamai? Metai iš metų avarijos, dėl prilaistomo dyzelinio kuro paslysta automobiliai. Jeigu ne tai, avarija nebūtų įvykusi“, – „Tauragės kurjeriui“ svarstė į avariją patekęs vyras.

Vairuotojas mano, kad kuro balas ant kelio palieka pravažiuojantys sunkvežimiai ar traktoriai. Po įvykio toje vietoje dyzelinį kurą išvalė iškviesti ugniagesiai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą