Nuo sužalojimų mirė Mažonų seniūnijos darbuotojas

Dalintis:

Rugsėjo 1-ąją prie Balskų girininkijos įvykusi nelaimė baigėsi tragiškai – iš 6 m kritęs Mažonų seniūnijos ūkvedys B.D. penktadienį ligoninėje mirė. Nelaimė nutiko darbo metu. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) patarėjas Raimundas Leonavičius „Tauragės kurjeriui“ atskleidė, kad pirminiais duomenimis, 62-ejų metų Mažonų seniūnijos ūkvedys B.D. rugsėjo 1-ąją, apie 14 valandą, pjovė medžio šaką visai netoli Balskų girininkijos. Jam dirbant ant kopėčių maždaug 6 m aukštyje, šaka krito ant kopėčių, šios sulinko, o vyras nukrito ir susižalojo. Praėjusį penktadienį gautas pranešimas iš Klaipėdos ligoninės, kad sužalotasis mirė.

– Kol kas dėl šio įvykio vyksta tyrimas, aiškinamės priežastis, – teigė R.Leonavičius.

Mažonų seniūnijos seniūnas Egidijus Jurgilas plačiau komentuoti nelaimę atsisakė, tvirtindamas, kad vyksta tyrimas. Tačiau prasitarė, kad vyras buvo besveikstantis, kai galiausiai gauta žinia apie jo mirtį.

– Su jo šeima bendrauju nuo pat nelaimės dienos. Niekam to nelinkėčiau. Per mano du darbo mėnesius apie šį žmogų galiu atsiliepti tik geru žodžiu, – trumpai tarė Mažonų seniūnas.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl darbuotojų saugos reikalavimų pažeidimo, tačiau įtarimai dar niekam nepareikšti. Maksimali bausmė už darbo saugos pažeidimus yra 8 metai laisvės atėmimo.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą