fbpx

Penktadienio vakarą – dvi skaudžios avarijos

Dalintis:

Apie 20 valandą Stoties ir Tremtinių kelio gatvių sankryžoje susidūrė lengvasis automobilis ir keturratis. Jo vairuotojas skubiai išvežtas į ligoninę.

Šalutine Tremtinių kelio gatve automobilį „Citroen C5“ vairavusi mergina, liudininkų teigimu, nepastebėjo Stoties gatve atvažiuojančio keturračio. Po avarijos jo vairuotojas kurį laiką, spėjama, buvo be sąmonės. Atvykę medikai vyrą išvežė į ligoninę.

Avariją mačiusi tauragiškė Jurgita tikino, jog vakarinė saulė, greičiausiai, apakino automobilio vairuotoją ir ji nepamatė atvažiuojančio keturračio.

– Sėdėjome su vaikais ant suoliuko, viskas įvyko prieš mūsų akis. Keturratis važiavo tikrai labai greitai, aš net nesupratau iš kur jis atsirado. Iš šalutinio kelio į sankryžą įvažiavusi vairuotoja, greičiausiai, jo taip pat nematė. Gal nesustojo įsitikinti ar kelias tikrai laisvas. Labai gaila ir nukentėjusio vyro, ir jaunos vairuotojos.

Policijos pareigūnai užtvėrė avarijos vietą kol bus supildyti dokumentai. Vairuotojų prašoma rinktis kitą kelionės maršrutą.

Panašiu metu pranešta apie dar vieną skaudų autoįvykį. Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, prie Papušynės kapinių susidūrė „BMW“ ir „Peugeot“ markės automobiliai. Eismo įvykio metu sužalotas vienas žmogus. Avarijos vietoje dirba policijos ir ugniagesių-gelbėtojų komandos, eismas laikinai sustabdytas.

Dalintis:

Palikite komentarą