Sekmadienio vakarą partrenktas dviratininkas sunkios būklės

Dalintis:

Pareigūnai dviratininko partrenkimo aplinkybes vis dar tiria. Pavyko rasti dviratininką kliudžiusio sunkvežimio vairuotoją.

Apie Dariaus ir Girėno bei Jūros gatvių sankryžoje prie pėsčiųjų perėjos įvykusią nelaimę pareigūnams pranešė įvykį matę žmonės. Jie 21.15 val. paskambino bendruoju pagalbos telefonu ir informavo, kad prie perėjos sunkvežimis kliudė dviratininką.

21-erių vyrą greitosios medicinos pagalbos brigada gydymui išvežė į Klaipėdos ligoninę. Kaip atskleidė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė, šiuo metu dviratininko būklė sunki, jis vis dar gydomas Reanimacijos skyriuje.

Pareigūnams peržiūrėjus eismą stebinčių vaizdo kamerų įrašus pavyko nustatyti, kad dviratininką galėjo kliudyti „Mercedez Benz“ sunkvežimis. Suradus vairuotoją, paaiškėjo, kad šis buvo blaivus, tačiau tvirtino nepajutęs, jog būtų ką nors kliudęs ir nuvažiavo.

Tyrimą apsunkina tai, kad vaizdo kameros fiksavo viską iš kitos gatvės pusės ir nelaimės akimirkos per sunkvežimį nesimato. Viliamasi, kad greitai pats dviratininkas atsigaus ir duos tikslesnius parodymus.

Dėl šios nelaimės vyksta ikiteisminis tyrimas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą