Senajame Skaudvilės kelyje kilo avarija

Dalintis:

Šiandien popiet policijos pareigūnams pranešta apie eismo nelaimę senajame kelyje Skaudvilė–Kryžkalnis. Prireikė ir greitosios medicinos pagalbos.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) pranešimą apie nelaimę gavo 12.17 val. Gauta žinia, kad „Audi“ įvažiavo į medį, o kelias tapo nepravažiuojamas.

Automobiliu važiavo vairuotojas ir keleivis. Pastarasis išgabentas į ligoninės Priėmimo skyrių.

Policijos pareigūnai nustatė, kad transporto priemonės vairuotojas įvykio metu buvo blaivus.

Nors avarija įvyko prieš kelias valandas, iki šiol eismą kelyje reguliuoja pareigūnai.

Portalo eismoinfo.lt pateikiami duomenys rodo, kad šiuo metu sudėtingiausios eismo sąlygos yra pietvakarių Lietuvoje bei Kelmės, Šiaulių, Kupiškio, Kretingos, Plungės ir Skuodo rajonuose. Čia pagrindinių kelių dangos slidžios, su pažliugusio ar puraus sniego provėžomis, kurios vietomis siekia 10 cm. Likusioje šalies dalyje magistraliniai keliai daugiausia šlapi, vietomis su šlapio sniego provėžomis, krašto ir didesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai padengti šlapio arba prispausto sniego provėžomis.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai (taip pat ir senasis Skaudvilės kelias) visoje šalyje išlieka provėžoti, slidūs, vietomis padengti prispausto, pažliugusio ar puraus sniego sluoksniu iki 15 cm. Todėl vairuotojai raginami laikytis saugaus greičio.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą