Šeštadienį gesintos liepsnos Lumpėnuose

Dalintis:

Sekmadienio vakarą tauragiškiai skundėsi mieste tvyrančiu degėsių kvapu. Spėjama, kad jis galėjo atsklisti iš toli – Lumpėnuose liepsnojo daržinė.

Apie gaisrą Pagėgių savivaldybėje esančiame Lumpėnų kaime bendruoju pagalbos telefonu pranešta šeštadienį 12.14 val. Nedelsiant išsiųstos pajėgos gesinti – vyko iš Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komandos. Komandą pasikvietė Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos.

Ugniagesiams atvykus į nelaimės vietą Rambyno gatvėje medinė daržinė degė atvira liepsna. Pranešama, kad pastato sienos skardinės taip pat skardinis ir pastato stogas, medinėmis perdangomis.

Daržinė gaisro metu buvo pilnutėle presuotų šiaudų – jų buvo apie 1000 tonų šieno ir šiaudų. Tai smarkiai apsunkino darbus.

Nelaimės metu daržinė sudegė, su ūkininko technika šiaudai buvo išvežti į laukus.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai, Tauragės ir Pagėgių ugniagesiai darbavosi kone 24 valandas. Jiems pavyko išsaugoti 4 gretimus statinius.

Baigus darbus dar ilgai budėta, siekiant įsitikinti, kad ugnis neįsiplieks iš naujo. Paskutinė komanda iš gaisravietės grįžo sekmadienio vidurdienį.

Gaisro priežastys dar tiriamos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą