Šilalės rajone liepsnojo lentpjūvė: ugnis kibo ir į namą

Dalintis:

Trečiadienio naktį ugniagesiai-gelbėtojai iškviesti į Šilalės rajone, Gineikių kaime kilusį gaisrą. Liepsnojo jaunai šeimai priklausanti lentpjūvė, kartu smarkiai apdegė ir gyvenamasis namas.

Trečiadienio naktį, 3.14 val., bendruoju pagalbos telefonu pranešta apie Šilalės rajone, Gineikių kaime kilusį gaisrą. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai išvydo jau atvira liepsna degantį vieno aukšto ūkinį pastatą, garažą bei gyvenamąjį namą.

Ūkiniame pastate buvo laikoma sukrauta mediena, patalpose – įrengta lentpjūvė. Kaip praneša Gineikių bendruomenė savo Facebook paskyroje, pastate jauna šeima vystė verslą.

Nuotrauka iš Gineikių bendruomenės Facebook

Ugnis palietė ir dar įrenginėjamą vieno aukšto, mūrinį gyvenamąjį namą.

Pranešama, kad gaisro metu išdegė lentpjūvės vidus, apie 50 kub. m medienos, 1 t dyzelinio kuro bei medžio apdirbimo staklės. Nudegė gyvenamojo namo stogas, medinis perdengimas, aptirpo namo sienos apšiltinimo medžiaga. Taip pat sudegė garaže laikyti įvairūs daiktai, statybinės medžiagos.

Likviduoti gaisrą pavyko tik 5.54 val.

Dėl ko liepsnos pasiglemžė jaunos šeimos turtą, aiškinasi specialistai.

Nuotrauka iš Gineikių bendruomenės Facebook

Susivienijusi bendruomenė paskelbė jaunos šeimos banko sąskaitos numerį ir prašo visų geradarių pagalbos.

„Gaisro metu sudegė jaunos šeimos ne vienerius metus kurtas verslas – lentpjūvė. Sudegė ir naujai statytas, įrenginėtas gyvenamasis namas. Ištikus šiai nelaimei kviečiame finansiškai paremti jauną šeimą. Savo paramą galima palikti Gineikių kaimo parduotuvėje, arba pinigėlius pervesti į asmeninę nukentėjusiojo sąskaitą: Nerijus Jonutis, sąskaitos Nr. LT90 5012 9000 1002 0808, mokėjimo paskirtyje nurodant, jog lėšos skirtos paremti nukentėjusius nuo gaisro“, – skelbiama bendruomenės Facebook puslapyje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą