Šilalės rajone nuo stogo nukrito žmogus

Dalintis:

Paskutinę sausio dieną ugniagesiams-gelbėtojams pranešta apie nelaimę Šilalės rajone esančioje medienos apdirbimo įmonėje. Nuo pastato stogo nukrito darbininkas.

Pranešimas apie nelaimę Tūbučių kaime gautas antradienį 12.46 val. Ugniagesiai iškviesti dėl nuo pastato stogo nukritusio žmogaus.

Atskubėjus į įvykio vietą ant sandėlio stogo, maždaug 7–8 m aukštyje rastas žmogus. Nelaimėlis buvo sąmoningas. Įmonės darbuotojai statybine platforma pakėlė ugniagesius iki nukentėjusiojo. Jie specialia medicinos įranga stabilizavo vyrą ir perdavė jį medikams.

Nukentėjusysis išvežtas į Klaipėdoje esančią gydymo įstaigą.

Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Klaipėdos teritorinio skyriaus patarėjas Raimundas Leonavičius „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad nukritęs vyras montavo pastolius.

– Tai buvo legalus darbininkas. Pirminiais duomenimis, montuojant pastolius lūžo statramstis ir žmogus nukrito, – sake R.Leonavičius.

Pasak VDI atstovo, jei nukentėjusiajam medikai nustatys sunkų sveikatos sutrikdymą, tyrimo imsis VDI specialistai. Jei nesunkūs – tyrimą turės atlikti pastolius montuoti pasamdyta, Mažeikiuose registruota įmonė, kurioje ir dirbo nukentėjęs žmogus.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą