Šiukšliavežei įsirėžus į stulpą, sužalotas darbininkas

Dalintis:

Antradienio rytą Norkaičių kaime, Vytauto gatvėje, netoli Lietuvos radijo ir televizijos centro Tauragės bokšto, sužalotas ant šiukšliavežės laiptelio stovėjęs buitines atliekas vežančios įmonės darbuotojas. Nelaimė įvyko, kai atbuline eiga važiuodama šiukšliavežė įsirėžė į metalinį stulpą.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad kovo 23-iąją, apie 10 val., Norkaičių k. 64-erių metų vyras, sunkvežimiu „MB Axor“ važiuodamas atbuline eiga, nepastebėjo metalinio stulpo ir į jį atsitrenkė. Eismo įvykio metu apgadintas stulpas, nežymiai – sunkvežimis ir sužalotas mašinos gale, ant tam skirto laiptelio, stovėjęs 25-erių metų vyras. Nukentėjusysis buvo neblaivus – alkoholio matuoklis parodė 0,24 promilės. Šiukšliavežės vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasišalino, tačiau netrukus buvo patikrintas jo blaivumas. Vairuotojas buvo blaivus. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl eismo įvykio.

Apie incidentą pranešta ir Valstybinės darbo inspekcijos pareigūnams. Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos teritorinio skyriaus patarėjas-vyriausiasis darbo inspektorius Raimundas Leonavičius sakė, kad pirminiais duomenimis nukentėjęs vairuotojas sužalotas nesunkiai, tik susitrenkė. Kadangi sužalojimas nesunkus, įvykį turės tirti dvišalė komisija. Tyrimo aktą ir kitus dokumentus įmonė turės pateikti Darbo inspekcijai ir „Sodrai“.

UAB „Ekonovus“ Tauragės padalinio vadovas patvirtino, kad ir vairuotojas, ir sužalotas vyras yra šios įmonės darbuotojai.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą