Skaudi avarija Vytauto gatvėje – yra sužalotų

Dalintis:

Vytauto ir K.Donelaičio gatvių sankryžoje susidūrus dviem lengviesiems automobiliams pagalbon išskubėjo policijos pareigūnai, ugniagesiai-gelbėtojai. Prireikė ir greitosios medicinos pagalbos, tačiau jos sulaukti nepavyko.

Apie avariją bendruoju pagalbos telefonu pranešta 14.48 val. Vytauto ir K.Donelaičio gatvių sankryžoje susidūrė „Nissan“ ir „Audi“ automobiliai.

Į įvykio vietą nedelsdami išskubėjo policijos pareigūnai ir ugniagesiai gelbėtojai. Dėl nulenkto stulpo iškviesti ir ESO specialistai.

Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Susidūrus dviem automobiliams, buvo sužalotas mažametis, kuriam reikėjo medikų pagalbos. Tačiau kone 20 minučių nesulaukus greitosios medicinos pagalbos brigados, sužalotąjį į ligoninę nuvežė netoliese esančios apsaugos įmonės darbuotojai.

Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Medikų pagalbos „Nissan“ automobilio keleivė laukė bemaž pusvalandį, net ESO specialistų brigada atvyko greičiau. Galiausiai moteris išvežta greitosios medicinos pagalbos automobiliu į ligoninę.

Neoficialiais duomenimis, K.Donelaičio gatve važiavęs „Audi“ vairuotojas nepraleido pagrindine Vytauto gatve važiavusio „Nissan“ markės automobilio ir šie susidūrė. Aplink avarijos vietą besibūriuojantys gyventojai kalba tik išgirdę didelį trenksmą.

Apie eismo įvykį policijos pareigūnai kol kas nekalba. Aiškinasi visas aplinkybes. Bus stengiamasi nustatyti, ar vairuotojai blaivūs.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Marius Rimkus on

    Vaikas su mama iskarto buvo isvezti i ligonine nelaukiant spec tarnybu, o ne palaukus 20 min ir tik tada isvezti…

Palikite komentarą