Susidūrė automobiliai – aukų išvengta

Dalintis:

Šiandien, apie vidurdienį, įvyko avarija Tauragės mieste, K.Donelaičio ir M.Mažvydo gatvių sankryžoje. Susidūrė sunkvežimis su lengvuoju automobiliu, laimei, žmonės nenukentėjo.

Pirminiais duomenimis, sunkvežimio MAN vairuotojas ne vietinis, todėl važiuodamas M.Mažvydo gatve manė važiuojantis pagrindine gatve, todėl prie sankryžos nesustojo. Kai tik sunkvežimis įvažiavo į sankryžą, rėžėsi į taksi automobilį ir po susidūrimo įlėkė į privataus namo tvorą.

Įvykio dalyviai iškvietė policijos pareigūnus, kadangi sužeistų nebuvo, jie nurodė patiems vairuotojams užsipildyti įvykio deklaracijas. Abu vairuotojai buvo blaivūs. Piktinosi taksi automobilio vairuotojas, nes jo „Mercedes“ sumaitotas nepataisomai. Vairuotojai tikisi, kad nuostolius atlygins draudimas.

Įvykio liudininkai teigė, kad šioje vietoje įvyksta daug avarijų, eismas labai intensyvus, daug suvažinėjama kačių, labai dažnai susiduria automobiliai. Vienas jų sakė, kad reikia pastatyti papildomą „Stop“ ženklą, kiti teigė, kad vairuotojai turi būti atidesni.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą